ECN 119162 Hatası Aldım

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Bu akşam aracım ECN 119162 hatası verdi ve arıza lambası yandı. Kontağı kapatıp açtığımda arıza lambası söndü. Hata listesine baktım ama çözemedim neyle alakalı olduğunu. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu hata neye aittir acaba?

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Motor Soğutucu sıcaklık sensör aralık hatası vermiş yani Hararet müsiri hatası vermiş hata kodunu kaydetmistir araç siz kontağı kapatıp açınca arıza lambası yanmıyor demişsiniz anlık bir hata vermiş olabilir bu hata kodunu sildirip tekrarlaması halinde parça değişikliğine gitmek en doğrusudur aracın hararetini radyo ekranından takip edin vd ve bu lamba yandıgında sarı ingiliz anahtar olan lamba mı yandı sadece yoksa Hararet uyarısı yapan lamba mı yandı

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rail basınç sensorunda sorun var
rail basınç borusu üzeri parça bu
0_0_productGfx_333753f2f335fe74eb4a4616810d0488.jpg

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sensör arızası gibi.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor Soğutucu sıcaklık sensör aralık hatası vermiş yani Hararet müsiri hatası vermiş hata kodunu kaydetmistir araç siz kontağı kapatıp açınca arıza lambası yanmıyor demişsiniz anlık bir hata vermiş olabilir bu hata kodunu sildirip tekrarlaması halinde parça değişikliğine gitmek en doğrusudur aracın hararetini radyo ekranından takip edin vd ve bu lamba yandıgında sarı ingiliz anahtar olan lamba mı yandı sadece yoksa Hararet uyarısı yapan lamba mı yandı

Özellikle test menüsünden kontrol ettim. Hararette sorun yok. Bakım zamanı geldi zaten. Bir gösterelim bakalım.
Teşekkür ederim cevabınız için.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:46 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:44 ----------

Rail basınç sensorunda sorun var
rail basınç borusu üzeri parça bu
0_0_productGfx_333753f2f335fe74eb4a4616810d0488.jpg

Peki hata kodunu kaydetti araç ama ilkinde arıza lambasıda yanmıştı. Bir anlık bir arıza olabilir mi? Zira şu an arıza lambası yanmıyor. gaz-fren ile hata kodunu okuyorum.

Teşekkürler

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
P01192 hata vermİŞ basinÇ hatti aralik performans
raİl hatti Üzerİndekİ sensÖrletrden olabİlİr veya mazot pompasi İÇİnden pİslİk gelmİŞtİr tikama yapmiŞ olabİlİr buda anlik arizaya sebeb olmuŞtur bence tech2 İle baktirin