E46 3.30ci

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TR'de cabrio araca binilmez. Hem mevsim şartları hemde tentenin yırtılma ihtimallerinden dolayı. Ayrıca bence coupe bir araç her zaman tenteli bir cabriodan daha yakışıklıdır. Tente açılınca işler değişir tabi, orası ayrı mevzu.

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim görüşüm 3.30 ci alacağına 3.20d ci al hem ekonomik hem vergiden avantajlı ve de performans olarak 3.30 ci pek aramazsın

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cabrionun tentesiyle falan uğraşılmaz. cabrio 10 numara olur ancak ben olsam 3,20 d alırdım...

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam,

cabrio araba nedense herkesi çok korkutuyor ama aynı zamanda da herkesin hayali..

2 günlük dünya, eğer çok mutlu edecekse almalısın..Tente yırtılırmış, tenteyle çirkin görünürmüş gibi yorumlara yer yer katılmakla beraber, cabrio araba zevkinin yaşanması gereken bir duygu olduğunu belirtmek isterim.

Ben cabrio almakla kalmayıp bir de 2 kişilik aldım..gayette multuyum. Sorsan insanlara dünyanın en saçma şeyi derler.. Ama ben mutluyum..

330 a paran yetiyorsa 10 bin filan daha koy m3 al derim.. belli ki vergiyi filan düşünmüşsün.

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Minicoper cabrio aldı bir komşum hemde sarı renk.Harika görüntüsü var. Kullanmasıda çok zevkli olmalı.Komşumla görüştüm geçen gün çok çok mutlu.Kendisinin peugeotu var ikinciyi almış sadece cabrio olsun diye.Ve işte püf noktası....

Garajı var.Benimde olsa kesinlikle öyle bir araba düşünürdüm.Garaj yoksa gerek yok bence.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan belliki senin aldigin dökük bir arabaymis sanssizlik olmus,araba sans isi derim ben hep. öte yandan yillardir bmw kullaniyorum ciddi bir sorun yasamadim cok yakin 3-4 arkadasimdada bmw nin farkli modelleri var onlarda yillardir kullaniyor cok memnunlar. galiba Türkiyede temiz kullanilmis düzenli bakimlari yapilmis bwm bulmak cok zor.

aldığım aracın döküklükle alakası olan hiç bir arızası olmadı.

motoru belki de o yaş ve model de türkiyenin en temiz arabasıydı.

yok ön düzeniydi, yok zart sensörüydü yok zort sensörüydü, direksiyon pompasıydı, şarj dinamosuydu, falan filan. sadece devirdaimi 3 kere değiştim. daha neler neler. bi kere o pervanenin takılı olduğu yuvarlak bi dalga var tam ismini hatırlayamadım bi kilitlendi ne pervane kaldı ve radyatör.

kısaca bmw nin eskisine bulaşmayacaksın. tecrübeyle sabit.