Dwa onay sesi(aracın kapıları kitleyip ya da açınca çalan anlık korna ile onay sesi)

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba.Bugün farklı ama yaptırmak istediğim bir konu ile beraberiz.Aracım 2015 model mokka.Aracıma dwa onay sesi yaptırmak istiyorum yani korna ile kapı açılıp kilitlenince çıkan dıt sesi.Bence çok hoş duruyor.Obd den yapılıyor mu bilmiyorum çünkü araç enjoy paket yani opcom ile hangi özelliklerin açılmasını destekliyor bilmiyorum fakat durum bundan ibaret.Bir modül alıp bu işi çözebilir miyim modülle yapanı gördüm fakat bilgim yok sağlıklı olur mu yahut bu onay sesi için nasıl bir yol izlemeliyim yaptıran arkadaşlar varmı nerede yaptırılır vs. beni aydınlatırsanız sevinirim.Teşekkürler

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Modulle sinyal lambasinda tetikleme yapilabilir. Cunku sinyal lambasi yanip sonuyo acarkende kapatirkende.

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modulle sinyal lambasinda tetikleme yapilabilir. Cunku sinyal lambasi yanip sonuyo acarkende kapatirkende.
Hocam modül var piyasada modül taktıracağım.Fakat kesme biçme işlemi geriye döndürülemiyecek bir elektrik sıkıntısı yaşatır mı?Sordum birkaç yere takarız dediler ve taktıranda varmış.Arabayı söndürülürken bulmayalım Allah korusun.Sorduğumda istenirse ileride eski haline de döndürüyoruz dediler.Ne dersiniz sağlıklı olur mu bu işlem?

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Görüntüleme: https://youtu.be/lOIFZOIffEo

Skinti yaratacagini zannermiyorum. Modulun baglantisina dusuk amp de bi skigorta koyarsaniz garantiye alirsiniz isi

• Beğen
Tepkiler: omeroz

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Görüntüleme: https://youtu.be/lOIFZOIffEo

Skinti yaratacagini zannermiyorum. Modulun baglantisina dusuk amp de bi skigorta koyarsaniz garantiye alirsiniz isi
Bu videodaki araba benim çocukluk aşkım... Arabamı satıp bu w124'ten bi tane almak her zaman aklımın bir köşesindedir ...
Teknolojisi, yaşı, muhtemel yıpranmışlığı vazgeçirir beni hep...

Ne tasarım yapmışsın be Bruno Sacco ilk gördüğüm günden beri 30 seneyi geçmiştir belki yine vazgeçemedim şu arabadan, kornaya bakın hele magirus dolmuş gibi...😂😂😂

• Beğen
Tepkiler: Hasip