Dvd90 Navi Hakkinda

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar nette çok aramama karşılık dvd90 navi'nin özelliklerinin neler olduğunu yazan bir yazı vs.. birşeylere ratlamadım bu konu ile ilgili somut birşey bilen varsa lütfen payllaşsın.
Dvd90 ile dvd izlenemiyor diyen arkadaşlarım bunu nerden biliyorsunuz. Varmı bi yazı resim felan veya dvd90 mp3 çalıyormu veya cd operadaki gibi 6 tane mi alıyor. Kesin birşeler bilen yokmu ayrıca ekstra takılan rgb kablosu diye bişi var bu nedir ?
Bilen varsa açıklasın teşekkürler.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadasim benim bildigim dvd90 ((dvd oynatma ve Navigasyon özelligine sahip + Mp3 te caliyor))
bi arkadasta var ondan biliyorum

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende belçikadan bi adamla yazıştım Floris diye ona sordum bu cihazların safe codelerını felan çözen oda cevap yazdı dvd oynatmaz diye ama kimsede net bi bilgi yok cihazın özelliklerine bakayım dedim ama almanca olmadığından opel.de de bir türlü aksesuarlara girip dvd90 özelliklerini bulamadım. Genede yardımların için teşekkür ederim.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgür tam olarak bende almacadan anlamıyorum ama biraz kurcalamıştım. fazla bişey yazmıyordu özellikler için. bildiğim kesin bilgiler; dvd film flan oynatmıyor. bu teyp sadece fazla verili bölge haritalarını görebilmek için yapılmış. çok esktra özellikleri yok. yani bana göre şu anda bu almak pek mantıklı değil. çünkü Türkiye nin bu haritalar için hazılanan bir dvd si yok galiba.yurtdışı oldukları içinde aşırı pahalılar. opel Türkiye ye verse bunları, ucuza alınabilir. www.opel.com.tr de aksesuarlarda cd50 ve cd 70 navi flan vardı. fiyatlar uçuk tabi. ama cid ekran yok