duruşunu sevdiğimin duruşuna bakın arkadaşlar :) olumlu olumsuz yorum alayım satılık

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaş araba arıyoda onun için aramıştım cengiz bey.linki göndermiştim oda olabilir diyince bi arıym dedim.kararsız gibisiniz.eğer satmak taraftarı değilseniz ben arkadaşa söyliym bi subaru varmış onu alsın o zaman.
evet su an karasızım kısmet ama subaru alacagına ankarada guzel calıbra turbolar var bır de onlara baksanız derım o 19 ıstenen beyaz calıbra turbo eskıden benım arkadasımındı forumumuzdan serdarın ondayken cok mukemmel temızlıkte tık sesı olmayan bır aractı bence hala da oyledır onu almanızı sıddetle tavsıye ederım...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada once benım aracıma talıp olan ama vermedıgım sıtemız uyesı berat aktepe arkadasımıza da buradan sıyah bır calıbra turbo aldık, onun ıstegıyle gıdıp baktım süper dedım benı kırmadı aldı konuyu yanlıs anlayan arkadaslar ıcın bır acıklama olsun bu da ...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz calibra turbo , keke mi? sizin araba duruşuna ve temizliğine göre uygun fiyatlı ondan işine geldi arkadaşın galiba.19 vermez hayatta calibraya.eğer satmak isterseniz arkadaşın bir ayağı istanbulda oda uyarsa gelsin baksın.biz sizin arabayla ilgileniyoruz sadece.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz calibra turbo , keke mi? sizin araba duruşuna ve temizliğine göre uygun fiyatlı ondan işine geldi arkadaşın galiba.19 vermez hayatta calibraya.eğer satmak isterseniz arkadaşın bir ayağı istanbulda oda uyarsa gelsin baksın.biz sizin arabayla ilgileniyoruz sadece.
pekı o halde numaranızı telefonuma kaydedeyım, karstan bır asker arkadasımız da ıstıyordu kesın karar verırsem once onu, sonra sızı rahatsız ederım ilginize tesekkur ederım.
keke degıl ama 300 hp dıyorlar ılanda benım bıldıgım serdardayken de 300-350 lerdeydı benım kullandıgım en temız calıbraydı acıkcası .

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi kısmetini kapama arabanın birazda başkaları binsin :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali teşekkür ederim zahmet oldu sana o yukle tc den resmı secıyorum yukle dıyorum tam o anda hata verıyor lınk cevap vermıyor dıye sorun ne olabılır benım baglantımda mı yoksa resım boyutundan mı acaba sen nasıl yaptın boyut kuculttun mu
http://www.yukle.tc/ şimdi de bu sayfa cıkıyor sunucu bulunamadı dıyor

abi yukarda vermiş olduğun linge tıkladığımda direk açılıyor bir sıkıntı yok ben direk resimleri masa üstüne kopyaladım boyutları ile oynamadım yükledikten sonra foruma ekledimm
ya nette yada başka bir sorun olabilir