duruşunu sevdiğimin duruşuna bakın arkadaşlar :) olumlu olumsuz yorum alayım satılık

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olur gönlünde ne varsa onu alırsın inşallah
arefe günü saat 14,30 gibi aksaray İSKİ arkasındaki yedek parcacıların olduğu yerden gecerken 2 tane calibra arka arkaya park halinde gördüm birinin motor kaputu acık idi vakdim yokdu biri senin aracdı kesin. yanılıyorsam düzelt dar vakitdi malum arefe günü işim olmasaydı yakından tanışırdık.
araban gercekden cok güzel heleki yanından gecerken vay be calıbra bak be maşşaalah dedim.
tekrardan hayırlı olsun.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olur gönlünde ne varsa onu alırsın inşallah
arefe günü saat 14,30 gibi aksaray İSKİ arkasındaki yedek parcacıların olduğu yerden gecerken 2 tane calibra arka arkaya park halinde gördüm birinin motor kaputu acık idi vakdim yokdu biri senin aracdı kesin. yanılıyorsam düzelt dar vakitdi malum arefe günü işim olmasaydı yakından tanışırdık.
araban gercekden cok güzel heleki yanından gecerken vay be calıbra bak be maşşaalah dedim.
tekrardan hayırlı olsun.
amin,teşekkür ederim evet onlar bizlerdik, öndeki Bulgaristandan gelen arkadasımın,arkadaki benimkiydi ,vaktiniz olsa da bir çayımızı içseydiniz,tanışsaydık keşke,birdahakine artık kısmetse ...

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey bir bütün olarak bu kadar güzel olabilir ;) maşallah cengiz abi kazasız belasız :)