dururken öküzlere dikkat edin

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar trafik öküzlerden geçilmiyor. kırmızıda durmuş beklerken arkadan hızla gelen bir öküz (şirket aracıyla) ışıktaki 5 araca ağır hasar verdi. aynı gün aynı şekilde iki kazaya daha şahit oldum. milletin bayramını zehir ettiler. kırmızıda yada her ne sebeple olsun durmak derektiğinde arkayı kollayın. ayrıca şehir içi yolları oyun-yarış pisti sanan öküzlerden de allah herkesi korusun.

cyberjack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bayram boyu etraf öküz dolu idi taşlık yolda gidiyorum 15 yaşında bebeler arkadan korna selektör geliyor yol verdim 80-90 ile gidiyorlar. Kafaları tavana deyiyor giderken yol bozuk diye hala basıyorlar.

Acıbademde kırmızıda duruyorum selektör yapıyorlar EDS yokya akıllım geçecek. Bu tür insanlıktan yoksunların anahtarlarını toplamak lazım...

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
durumlar maalesef böyle , dururken değilde seyir halindeyken çok denk geliyor o muhteremler...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben nerde durursam durayım aynayı sürekli kontrol ederim. yıllar önce ankara'dan aksaraya geliyorum. aksaray girişinde ağaçlı dinlenme tesisleri var. onun hemen önünde de trafik ışıkları. kış günüyü, kullandığım araçta 96 model euro civic'ti. ben ışıkta durmak için frene basmamla abs devreye girdi meğer gizli buzlanma varmıs yolda. ama ben bunu zaten önceden düşünüp erken frenlemiştim. durmam o kadar uzun sürdü ki... gözüm sürekli aynada ama. sonuçta şehirler arası yol. ben kırmızıda beklerken arkadan bir araç geliyor farlarının yüksekliğine bakılırsa büyük bir araç olduğu belli oluyordu. aracın ne olduğunu gördüğümde ki hala kırmızı yanıyor... hemen vitese taktım yürümeye çalıştım ama araç düz yolda kalkamıyor o kadar buzlu yani... şimdi kendi kendime diyorum bu tır buzu farketmezse tepeme çıkacak. bir yandanda dua ediyorum araç harekete baslasa diye. neye ben kırmızıda hareket ettim kendimi hemen sağa attım. allahtan çekilmişim adam tam düşündüğüm gibi tam gaz geldi frene bastı durmuyor korna selektor yanımdan geçti... verilmiş sadakamız varmıs dedim kendi kendime..

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sözünüze katılıyorum.özellikle şirket arabasına sahip olanlara...yolu boşaltın geçsinler.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sirket araclarina hic acimiyolar ya kendi arabasiyla zor yapardi onu o...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok can sıkıcı bır durum sahıden yaya gecıdınde dursan neredeyse dayak yıyeceksın korna sellektör,sarıdan kırmızıya döneceğini anladıgında dursan büyük ihtimal arkadaki çarpacak çarpmasa da aklını alacak seyir halinde kural dahılı hızda gıdersen makaslar,tacızler sellektörler,kornalar mısal bugun tum gun trafıkdeydım annem ve babamı sağa sola zıyarete götürdüm haliyle yavaş kullandım mecburiyetten kamyonet süreni,minibüs süreni, kamyon süreni neredeyse üstümüzden gececek bende küfrün bini bir para ya ey gerzek altımdaki aracın 3.vitesi senin kadranı bitiriyor ne halt etmeye benle sidik yarıştırıyorsun adam gibi gitsenya hoş yol da tenha değil trafik var neden milletin canına malına kastediyorsun ya sabır ceke ceke eve az once zor attım kendımı ne zormus yavas gıtmek kurallara uymak ne zormus arkadaş...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar trafik öküzlerden geçilmiyor. kırmızıda durmuş beklerken arkadan hızla gelen bir öküz ışıktaki 5 araca ağır hasar verdi. aynı gün aynı şekilde iki kazaya daha şahit oldum. milletin bayramını zehir ettiler. kırmızıda yada her ne sebeple olsun durmak derektiğinde arkayı kollayın. ayrıca şehir içi yolları oyun-yarış pisti sanan öküzlerden de allah herkesi korusun.

Yazdığınızdan "(şirket aracıyla)" ifadesini çıkarırsak gerçek anlamda da algılayabiliriz. :)

32396.jpg

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazdığınızdan "(şirket aracıyla)" ifadesini çıkarırsak gerçek anlamda da algılayabiliriz. :)

32396.jpg
gerçi öküz diyerek bu sevimli ve tepeden tırnağa insanoğluna faydalı hayvancağızlara hakaret etmiş oluyoruz.