Dünya da İlk :)

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
    Merhabalar;
    Yeni aracımızı aldıktan sonra geleneksel olarak uğradığımız Topkapı Titiz Nikelaja bu aracımızı da alır almaz uğrayıp aksesuarlarını tamamladık. Aracımız 1.6 136 sport olmasına rağmen ön sis farı ve alt ızgara nikelajı olmadan geldi, Daha önceki 3 Astramızdan gelen tecrübemle bunu fazla dert etmeden soluğu hemen titizde aldım.
    Yanlarına baya zamandır uğramadığımdan Soner abi biraz sitem etti ama gönlünü almayı bildim, neyse sis farı ve alt ızgarayı hemen yapıp uyguladılar çay içtik derken, dedim ki abi üst ızgarada logonun orada bir hat var oraya ince bir şerit koyabilir miyiz? gittik baktık, olur dedi, aldı kağıt bandı kalıbı çıkarttı, kesti biçti büktü yapıştırdı ve logo kanadın üst kısmında kalan ince çıtamızı uygulamış olduk. hem önden hem yandan koyduğum resimlerde de göründüğü gibi çok tadında ve hafif bir dokunuşla fark yaratan bir uygulamaya imza atmış olduk, Hemen sahibinden üzerinde yeni ürün ilanı oluşturdular, abimin siyah edition hb Titizin  cam çıtası-bagaj çıtası- hb bagaj açma yeri- makyajsız kasa sis farı çıtası ürünlerinin tanınan(plaka kapalı olsa da) reklam yüzüdür, şimdi benim mavişte reklam oldu daha ilk gününden.
    Forum kurallarına ters olup olmaması konusunda emin olamadığımdan link veya ürün fiyat bilgisi vermedim, modlardan gelecek görüşlere göre link ekleyebilir veya isteyenlere özelden link atabilirim.
    Hepimize iyi forumlar.
    (Forum üyelerimizin fark edememe ihtimali olmasa da bu saatte gözden kaçıranlar olabilir diye uygulamasız bir araç resimi de koydum :D )
m6YUC4.jpg
Y7kWjO.jpg
zrLhWA.jpg

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dünya da İlk :)

Güzel günlerde kullanın bende 2013'te Astra'ma titizde cam çıtaları taktırmıştım, tam kaplamıyordu ama benim için sorun değildi, Soner abiler süper bir işçilik çıkarmışlardı, 27 ay boyunca ne açılma nede başka bir sorun yaşadım. Konumuza dönecek olursak güzel bir detay olmuş

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx hepimizin astraları çok güzel.