Dün Yapmış Olduğum Büyük Bir Kaza

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dün Yapmış Olduğum Büyük Bir Kaza

iyiki kimseye bişe olmamış büyük geçmiş olsun.

alper_bozkurd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: DÜN YAPMIŞ OLDUĞUM BÜYÜK BİR KAZA

tunc link' Alıntı:
Arkadaslarinin dedigi gibi buyuk gecmis olsun arabanin halini gorunce verilmis sadakan varmis kazanin ne zaman olacagi belli olmadigi icin koltugu geride ve emniyet kemerini takmayi aliskanlik haline getirmek gerekli tekrardan gecmis olsun

Eyvallah Abi. Sanırım Tunç olan Tarık Tunç:))) Dediğin gibi emniyet kemeri kesin lazım. Bu arada herşey için teşekkür ederim. Reklam olmasın ama arabayı Gerçekten aldım sırf senin için Odaktayım:)))

alper_bozkurd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: DÜN YAPMIŞ OLDUĞUM BÜYÜK BİR KAZA

dinojasie link' Alıntı:
gerçekten büyük geçmiş olsun. Allah sevdiklerinize bağışlamış. Allah'tan bende emniyet kemeri takma alışkanlıgını kazananlardanım. bencede emniyet kemeri takılı olmalı. Aracınızın sanırmı hic fotografı yok .hava yastıklarından hangileri açıldı acaba. genelde hava yastıkları açıldıgı durumda aracı perte ayırırlar. sizinde çok büyük bir kaybınız olmaz. ama arkadaşların dedigi gibi cana gelecegine mala gelsin

Çok Teşekkür ederim arkadaşım. Aracın fotoğrafını moral bozulmasın diye koymadım. İyi vaziyette değil pek. Her 2 airbagde açıldı. Yanda yolcu yoktu ama Airbag açık durumdaydı, ondan o da patladı. Bakalım artık Tarık Bey ilgileniyor araba ile. Sanırım pert olacak gibi. Ama dediğiniz gibi cana gelmesin mala ne gelirse gelsin, o saniyelerde onu anlıyorsunuz. Filmlerde olur zannediyordum ama film şeridi gibi geçiyor hayatınız o saniyelerde. Allah kimseye yaşatmasın...

alper_bozkurd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dün Yapmış Olduğum Büyük Bir Kaza

Arkadaşlar hepinize tekrardan çok teşekkür ediyorum. Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin. Bir arkadaşın dediği gibi aracımız bu konuda iyi muhafazalı, başka bir araç olsa idi düşenemiyorum bile sonucunu. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah yakın bir zamanda yeni bir Astra ile karşınıza çıkarım:)))