Dreksiyon ve klima problemi

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamı çalıştırıp hareket edince direksiyonun aşırı derecede sertleştiğini fark ettim, yaklaşık bir saat önce bıraktığımda hiç bir sorun yoktu. Biraz ilerleyince belki düzelir dedim ama bir değişiklik olmadı, daha sonra klimayı açtım fakat o da çalışmıyordu. Yaklaşık 2km gittikten sonra arabayı kenara çekip stop ettim. Kayışlarda bir problem olacağını düşünüp bakmak için kaputu açtım fakat herhangi bir problem gözükmüyordu, daha sonra arabayı tekrar çalıştırdım. Direksiyon normale döndü ve klimada çalışmaya başladı.

Daha önce böyle birşey başına gelen varmı, veya bu problem daha sonra karşıma daha büyük bir problem çıkartır mı ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 kez direksiyon sertleşmesi problemi yaşadım. Ama kendi kendine düzeldi. Diğerini ise yaşamadım.

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opellerde böyle şeyler oluyor malesef önemseme sürekli olursa servise gidersin

marslan78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim geçen gün şarj dinamom gitti ve arabanın direksiyonu bir kamyonun direksiyonundan bile daha ağırdı. Opellerde direksiyon elektrikli bildiğim kadarıyla. Şarj dinamosunda problem olabilir. Bu arada şarj dinamosu amma pahallı birşeymiş ya. :)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir temassızlık sorunu olabilir.eğer birkaç kez daha tekrar ederse servise gidin.ama bidaha yapcanı sanmıyorum