drag yarışları için fiat126 bise powered by sfi motoru

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 senedir kafamda bir proje var.ben mesleğimde tecrübeli bir tornacı olduğumu düşünüyorum.opelim nete katılmamın sebebide yıllardır opelci olmamız.manta b.rekord 1700.opel kadett 1300 ve en son olarakta şu anda vectra var.ben ruhsatsız bir 126 bis alıp 94 astra gsi motorunu yine şanzımıanını ve akslarını kullanarak arkaya yan olarak yerleştirmeyi düşünüyorum.94 gsi yı seçmemin sebebide yapılan her türlü modifiyenin hakkını veren bir motor.siz opelcilerinde görüşlerini bekliyorum.tabiki bu araç sadece draglar için kullanılacak.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla şimdi draglar eskisi gibi değil. gerçekten kuvvetli araçlar yapılıyor. ama bence biss yapana kadar kadett d yi yapabilirsiniz. hem işiniz daha kolay olur hemde ağırlık olarakta hemen hemen aynıdır.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ben corsa a ya c20let atardım..

Son düzenleme:

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişik bir proje ama ilk önce kendini forum kurallarına uygun olarak tanıtırsan iyi olur yoksa konun kilitlenebilir

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede corsa ya c20let adapte etmek daha iyi 2 de kanat koydun mu uçarsın bile :D

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 senedir kafamda bir proje var.ben mesleğimde tecrübeli bir tornacı olduğumu düşünüyorum.opelim nete katılmamın sebebide yıllardır opelci olmamız.manta b.rekord 1700.opel kadett 1300 ve en son olarakta şu anda vectra var.ben ruhsatsız bir 126 bis alıp 94 astra gsi motorunu yine şanzımıanını ve akslarını kullanarak arkaya yan olarak yerleştirmeyi düşünüyorum.94 gsi yı seçmemin sebebide yapılan her türlü modifiyenin hakkını veren bir motor.siz opelcilerinde görüşlerini bekliyorum.tabiki bu araç sadece draglar için kullanılacak.

üye arşivinde kendinizi forum kurallarına göre tanıtmanız gerekli..