Double-dinn ve yol bilgisayarı problemi Lütfen yardım !!!

34ek7151

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2007 model Astra Enjoy+SP 1.3 CdTı sahibiyim şöyle bir problemim oldu ve sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim.Aracıma Pioneer AVH-P7550DVD Modeli bir dvd Ünitesi taktırmak istedim fakat sonradan aracın yol Bilgisayarının Araç üzerindeki orjinal CD30 ünitenin içinde olduğunu öğrendim ve DVD yi taktırmaktan vazgeçtim.Bu konu hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım almak isterim.Aracın üzerindeki sistem gayet güzel fakat bir müddet sonra sıkıyor :) :help:

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''34ek7151'' Kendini üye arşivinde tanıtırsan hem kurallara uymuş olursun hemde sana yardım eden daha fazla kişi olur.

bestoske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Arabam 2007 Astra Bende Ayni Sekilde Senin Gibi Sikildim Tesisattan Ve Degistirdim.alpine In Bir Modelini Aldim.ve Taktim Cok Memnunum Bana Hicbir Gun Bile Sikinti Cikartmadi Sadece Saat Ileri Ve Geri Alinda Sorun Oluyor.yani Eski Teybi Takman Gerekiyor Onun Disinda Hic Bir Sorun Cikartmiyor.zaten Yapmak Istedigin Herseyi Direksiyondan Yapabiliyorsun

34ek7151

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Arabam 2007 Astra Bende Ayni Sekilde Senin Gibi Sikildim Tesisattan Ve Degistirdim.alpine In Bir Modelini Aldim.ve Taktim Cok Memnunum Bana Hicbir Gun Bile Sikinti Cikartmadi Sadece Saat Ileri Ve Geri Alinda Sorun Oluyor.yani Eski Teybi Takman Gerekiyor Onun Disinda Hic Bir Sorun Cikartmiyor.zaten Yapmak Istedigin Herseyi Direksiyondan Yapabiliyorsun

Peki yol bilgisayarın çalışıyormu ? Yada orjinal cd30 üniteyi çıkarttığımızda sadece menzil yazan kısım kalıyormu ? Çerçeve olayını nasıl hallettin merak ettim doğrusu çünkü biliyorsun 2007 modellerin iç kaplamaları diğerlerinden farklı bir renk açıkbal rengine yakın gümüş bi rengi var :) Tuhaf ama tatlı bi renk.Yardımlarını bekliyorum Bestoske,Saygılar.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadsım bn cok gordum sokupte baska teyb takan ayrıca sole bısı var bnm arkdsımda astra vardı teybı bozuldu servıse gıttı 1 ay kaldı hıc bı problemde olmadı yol bılgısayarında fleanda hem sen o yakıtın gosterdıgıne bakarsan kalbın fazla dayanmaz bıras bastınmı 38 lıtre gosterıo flean bırak ole seyler glemez turk ınsanına:)

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
yol bilgisayarı ile cdc30 yani cd çalar ayrı ayrı 2 ünitedir.
yol bilgisayarı ile cdc30 programlanıp uyumlaştırılıyor,yani yol bilgisayarı cd çaların içinde değildir.
ve bazen cdc30 haricinde başka cihazlarla uyumlaştırılması çok zordur.
o yüzden iyi bir elektronikçiye danışabilirsen sizdeki mp3 veya dvd her ne marka ise uyumlu veya uyumsuz oldugunu size bildiricektir.
o yüzden gönül rahatlığı ile dvd çalarını takabilirsin,tek sorun yol bilgisayarı ile dvd denkleştirilmesi.
hatta elektronikçi arkadaş cdc30 original mp3 çalarını çıkartırken devreden çıkarması gerekmektedir tech2 cihaz ile.
bu da dvd çaların yol bilgisayarı ile devreye alınması için yapılan bir işlemdir bunu yaptırmadan kesinlikle cdc30 mp3 çalarını çıkartırma bi nevi sıfırlama gibi bir şey.
her konuda sana yardımcı olabilirim inşallah yararlı bilgiler açıklamışımdır.

Son düzenleme:

34ek7151

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bülent bey yararlı açıklamalarınız için teşekkür ederim gerçekten çok faydalı oldu . saygılar

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
eyvallah ezgene