dostlar opel hakında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adrenaline001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar opel hakında bugun öğlen actıgım konu hıc bır uyarı gelmeden kapatılmıs.bunun sebebı nedır????
yaçın kiruç hakında yaptıgım suclamalar dogru oldugu halde neden sılınıoyor
tekrar yazıoruuum
gecen sene martta gonderdıgım arabamın parcasını yaptırıyorum dıye 2 ay beklettı sonra 1 ay ulasamadım sonra tekrar ulastım.parcanın kayboldugunu ve almanyadan yenısını getırtıgını soyledı ondan sonra ne telefonlara cevap verdı nede ınternetten cevap verdı bu ne anlama gelıyor opelım.net uyelerı karar versın bu konunun sılınmemesını umut edıyorum haklı olduğum yerde hakkımı aramam neden engelleniyor....

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mahir bey konu farklı yerlere gideceği için sildik yönetim olarak forumumuzda bu tarz olaylarda şahısların birbiri ile tartışmasını istemiyoruz.

Yalçın beyi bizzat yüzyüze tanırım,iyi niyetli çalışkan ve dürüst birisidir ve bugune kadar forumda bir çok arkadaşımıza yardımı dokunmuştur.Açıkçası sizin yaşadığınız talihsizlik bana lojistik yada ulaştırma ile alakalı geliyor.Burada direk firma ismi kötüleyerek bir mesaj vermeniz doğru değil o yüzden özelden iletişime geçmenizi öneriyoruz ama telefonlarıma çıkmıyor cevap vermiyor demişsiniz o sebeple uslubunuzu koruyarak bu yanlış anlamaya burda son vermek adına bu başlığı açık tutuyorum ama tekrar ediyorum başlık amacından sapmasın.

adrenaline001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konuyu saptırmak istemiyorum yalçın beyde 1 yıla yakındır parçam duruyor ve hiç bir türlü ulaşamıyorum son çare bunu deniyorum benimde başka bi niyetim yok bana attığı özel msjı okuyabiliyorsanız okuyun bana kullandığı kelimelere bakın ama ne bi ulaşacağım telefon numarası veriyor nede bir adres rica ediyorum bu konuyu kapatmayın ilginize teşekkür ediyorum

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce telefon numarasının elinizde bulunduğunu söylemiştiniz,dediğim gibi başlığı aktif tutmamın sebebi olayı çözümlemeniz ama bizzat yüzyüze tanıdığım dürüst bir insandır Yalçın bey böyle birşeyin olacağına ihtimal vermiyorum mutlaka başka bir aksilik olmuştur.Eğer özelden halledebiliriz diyorsanız kapatabilirim başlığı sonuçta firma ve şahıs isimlerini burda afişe etmeye gerek yok sizde özel mesaj yolu ile tekrar irtibat kurmaya çalışın isterseniz.

adrenaline001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özelden attığım msjlara cewap alamıyorum bende kendini 3 hattıda var ama bi türlü ulaşamıyorum benimle bağlantıya gecene kadarda bu konuyu kapatmamanızı rica ediyorum yada ona ulaşabilceğim bir adres ve numara verirsenizde kapanabilir konu ama son çarem bu lütfen bu iş çözülene kadar konuyu kapatmayın çağrı bey ilginize teşekkür ediyorum

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mahir bey konu farklı yerlere gideceği için sildik yönetim olarak forumumuzda bu tarz olaylarda şahısların birbiri ile tartışmasını istemiyoruz.

Yalçın beyi bizzat yüzyüze tanırım,iyi niyetli çalışkan ve dürüst birisidir ve bugune kadar forumda bir çok arkadaşımıza yardımı dokunmuştur.Açıkçası sizin yaşadığınız talihsizlik bana lojistik yada ulaştırma ile alakalı geliyor.Burada direk firma ismi kötüleyerek bir mesaj vermeniz doğru değil o yüzden özelden iletişime geçmenizi öneriyoruz ama telefonlarıma çıkmıyor cevap vermiyor demişsiniz o sebeple uslubunuzu koruyarak bu yanlış anlamaya burda son vermek adına bu başlığı açık tutuyorum ama tekrar ediyorum başlık amacından sapmasın.

çağrı bence sen karışmamalısın neden sildiğin kısmını yazıp bırak geri kalan kısmını ilgili sahıslar cevaplasın senin başına kalmasın mesele derim ben.sonucta sende emin değilsin sanırım lojistik hatası olduğundan bana öyle geliyor yazmışsın çünkü.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ben konuyu saptırmak istemiyorum yalçın beyde 1 yıla yakındır parçam duruyor ve hiç bir türlü ulaşamıyorum son çare bunu deniyorum benimde başka bi niyetim yok bana attığı özel msjı okuyabiliyorsanız okuyun bana kullandığı kelimelere bakın ama ne bi ulaşacağım telefon numarası veriyor nede bir adres rica ediyorum bu konuyu kapatmayın ilginize teşekkür ediyorum

attığı özel msj ı print screen yap koy görelim kullandığı kelimeleri...

umarım en kısa zamanda tatlıya bağlanır bu iş...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu iki kişi arasında kim haklı kim haksız biz bilemeyiz. hepimiz Yalçını tanırız. Elbet bi aksilik olmuştur. Olayı kendi aranızda halledeceğinizi umuyorum. Sonuçta sitemiz şikayetimvar.com tarzı bir yer değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...