dostlar arabamızın konforunu nasıl arttırız...

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mersinin göbeğinide görseniz doğal gaz ayagına ne kadar cadde bulvar sokak varsa her tarafı kazdılar,bizim sitenin içine kadar girdiler boru döşeyeceğiz diye, ulan arkadaş biyeri kaz borunu döşe sonra başka biyere başla. Görseniz şu anda her taraf darmaduman, vallahi sıfır araba aldım kullanmaya korkuyorum. Abi sen bekle hele şu yollar yapılsın sonra yap ne yapacaksan.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meriva, corsa ile aynı platformda ve dolayısıyla corsa gibi sert bir araçtır.. lastik değişimi çok fazla farkettirmez en iyisi amortisör değişimi.. corsa aracında aynı şikayeti yaşayıp amortisörlerini BILSTEIN ile değiştiren birisi vardı ve oldukça memnun kalmıştı sonuçtan..

o bendim. gayet iyi

ASTRA KIEV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bulundugum ulke geregi araca kis lastiklerini taktigimda konforu hissedilir dercede artmisti. Yumusak hamurlu yapiya sahip yuksek yanakli lastikler konforunuzu artticaktir. Ama yuksek yanak yol tutusa eski yonde etki eder. Yumusak hamur ise lastik omru bakimindan problemlidir. Hem yol tutus hem konfor saglayacak sekilde optimum duzeyi yakalayacak bi lastik ile araciniz bir nebze yumusayacaktir.