Döşeme konusunda tavsiyenize ihtiyacım var

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 96 Vectra B (beyaz); aracım dış aksam olarak gayet temiz; (kazasız, değişen yok, boyazsız), ama iç döşemesi aldığım günden beri içime sinmiyor; örneğin tavanda sigara yanıkları var; koltuk döşemeleri ve kapı döşemeleri haliyle yıllanmış olması nedeniyle parlak bir hal almış o da kirli gösteriyor...

Şimdi sizce kapı, koltuk döşemesi ve tavanı değiştirmekle; aracı satarken orjinal döşemesi olmaması dezavantaj mı olur; Farklı bir renk mi yapılmalı, orjinal renk mi kullanılmalı vs.. bu bana kaça patlar, ne yapayım; fikir verirseniz sevinirim;

Tüm önerilerinize açığım;şimdiden teşekkürler...

Aracımdaki örnek (orjinal) döşeme bu:

beyazdeme.jpg

Son düzenleme:

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bulabilirsen orjinal kadife döşemesinden kullan.
şimdiki kullandığımız vectra yı almadan önce bi tane daha vardı baktığım. adam beyaz deri döşeme yapmış kapılara. çok da sevimsiz duruyordu. fikrimin değişmesine neden olmuştu.
orjinal döşeme başka bir güzel bence.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bulabilirsen orjinal kadife döşemesinden kullan.
şimdiki kullandığımız vectra yı almadan önce bi tane daha vardı baktığım. adam beyaz deri döşeme yapmış kapılara. çok da sevimsiz duruyordu. fikrimin değişmesine neden olmuştu.
orjinal döşeme başka bir güzel bence.

Deri döşeme yaptırmayı düşünmüyorum; eğer olursa 2004 model opelin kapı döşemelerindeki siyah (gri) kumaş düşünüyorum; belki koltukları da aynı kumaştan; (Aracım beyaz) sizce nasıl olur? Tabi onu yapınca tavan ne renk olur? Onuda bilmiyorum (Bu arada yaptırılabilirliğini henüz sorgulamadım; yapabiliyorlar mı)

bigea.jpg

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işinin ehli bi döşemeci bu değişimi yapabilir ama daha orjinal ve kolay, maliyeti az bi yöntemde düşünebilirsiniz; şöyleki; tavan döşemesi değişebilir koltukları ve kapı döşemelerinide artık cok güzel ilaçlarla deterjanlarla temizleniyor....

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaptıran yok mu hiç? Fikirlerinizi bekliyorum...

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Döşemeye dokunmadım; temizleteceğim...Tavanı yenilettim ilgilenen olursa diye yazıyorum; tesadüf nette birisi yazmış; Aydında 2. sanayi Dost döşeme diye;

Aydına gittim ve o adamı buldum; genelde 130 olan tavan yeniletmeye 150 istedi; temiz olacağının garantisini aldıktan sonra paraya itiraz etmedim ve yaptırdım...

Orjinal döşemeyi bulduktan sonra; tavanı söktü ve uzun uğraşlar sonucunda pürüzsüz bir şekilde tavanı temizledi (elle ve sonra zımpara ile)

3 kat kumaşa; 3 kat tavana olmak üzere 6 kat kaliteli derbiyi sürdü; yarım saat bekledi ve tavanı yapıştırdı; tüm tavan parçalarını temizleyip yerine taktı; 4 saat uğraştı...Çok memnun kaldım; 160 verdim...2 hafta oldu gayet problemsiz...

İlgilenen olursa tavsiye ederim; isteyene telefonunu da verebilirim...Aydında 2. sanayi Dost döşeme...

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok memnun kaldım; 160 verdim...2 hafta oldu gayet problemsiz...

İlgilenen olursa tavsiye ederim; isteyene telefonunu da verebilirim

Bir usta için ne güzel sözler, böyle iş yapmak, böyle anılmak. Seviyoruz böyle ustaları.

Size de hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın aracınızı.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim döşemelerde iç açıcı değil burda erciyes otoda çıkma döşemeler felan varmış gidip temizinden bulup alasım var yani koltukları komple söküp kapı içleride dahil değiştireceğim olursa.