Donanım öğrenme?

taipan08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel astra aracın hangi donanım olduğunu nasıl öğreniriz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
üstadım opel paket içinde farklı paketlere ayrılıyor genelde bilinen essentia enjoy elegance cosmo ama bu ornek bir enjoyda dijital klima varken diğerinde yok boş paketler ama bir iki özellik eklenmiştir en dolusu cosmo herhalde toplam 20 paket olması gerekli bayiye sormuştu birisi 50 paket var imiş söylemesine göre

• Beğen
Tepkiler: taipan08

secapin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın sahibi iseniz Opel Türkiye Destek hattını arayarak bilgi alabilirsiniz gün içinde geri dönüş yapıyorlar yada herhangi bir Opel yetkili servisinden de şasi numarasını vererek bu bilgiyi edinebilirsiniz. Araç alım satımlarında sigorta acenteleri bu bilgileri hatalı işleyebiliyor. Aracı alacak kişi içinde çelişki yaratıyor, ben bizzat bu durumla karşılaştım. Yetkili servisi aradım durumu izah ettim. Yardımcı oldular.
İyi günler.

taipan08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın sahibi iseniz Opel Türkiye Destek hattını arayarak bilgi alabilirsiniz gün içinde geri dönüş yapıyorlar yada herhangi bir Opel yetkili servisinden de şasi numarasını vererek bu bilgiyi edinebilirsiniz. Araç alım satımlarında sigorta acenteleri bu bilgileri hatalı işleyebiliyor. Aracı alacak kişi içinde çelişki yaratıyor, ben bizzat bu durumla karşılaştım. Yetkili servisi aradım durumu izah ettim. Yardımcı oldular.
İyi günler.

Teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi