Doludan dolayı hasar

sheepman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doludan dolayı arabada ufak ufak gocukler oluşmuş benim sayabildigim 30 tane var tahminimce 50 yi bulucak.Servislerde bunları onarıyorlar mı yada ne gibi yol izlememiz lazım bilen var mı acaba ?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Doludan dolayı hasar

geçmiş olsun.. autoking kaskoyu bozmadan yapıyordu. ancak belli bir adete kadar yapıyordu. kalanları kasko yenilenince tekrar yaptırabilirsin. bir kaç yıl önce benim de başıma gelmişti o zamanlar uygulama böyleydi değişti mi bilmiyorum.

yusufaltintepe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

autokıng yerine maslak mtc yi tavsiye ederim telefon ile fiyat alabilirsiniz ama 50 tane göçük tahminimce 500-700 tl arası isterler

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun

sheepman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese teşekkürler autokingle gorustum zaten ben gittigimde 200 civarı araç sadece o gün gelmişti isim yazdırmak için bile 2 saat bekledim.kasko bozulmaması için en fazla 3 gocuk olması lazımmıs haliyle cogu kisi kasko bozdurmadan yaptıramıyor.50-60 arası gocuk yazdılar fiyatı da 1000 lira civarında olucakmış yaptırıldıktan sonrada sonucu buraya yazarım bilgilendirmek amaçlı.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun... Gerçekten bu durum benim en çok korktuğum şeylerden beri... Çok üzüldüm, umarım eskisi gibi yapabilirler.