Dolu Yagdi,Arabam mahvoldu Yardim

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaslar, malesef dün aksam bizim buralara Dolu yagdi Arabam mahvoldu, Su anda ne yapacagimi bilmiyorum. Tamiri nasil olur, nasil yapilir, ne kadara mal olur bilmiyorum. Ebayda gezerken bir set gördüm malum bizim buralarda pahali bir islem.Kendimiz yapma ihtimalimizi düsünüyorum.Lütfen yardimlarinizi Esirgemeyiniz:(

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yagmur ne gıbı mahvettı aracınızı ıcıne motora felanmı geldı su yoksa baska bırseymı

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun yaa:( yağan dolular para para iz bıraktıysa aracınızın üzerinde würth ün vantuz gibi bi malzemesi var yapıştırıyorsunuz bi süre sonra çekiyorsunuz ezilen yerler kendine geliyordu ama ısıtılarakmı yapılıyordu yoksa tek kullanımlıkmıydı bilmiyorum:(

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
serkan biraz daha açıklayacı yazarsan mafoldu derken negibi zarar gördü hangi kısımlarda hatta foto eklersen ustalarımız yada herkes size daha iyi yardımcı olur

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor kapaginda, Tavanda , arka bagaj üstünde ve aracin sol yan tarafta irili ufakli 100 civarinda cökükler var. Yaklasik bu ekledigim resimdeki Dolunun erimis hali

dsc00773.jpg

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmi olsun, İzmite yolunu düşerse bu arkadaş tam bu işlerin adamı, bazen şehir dışına, dolu yağan yerlere gittiğini söyledi, galerilerin başına böyle durumlar gediğinde toplu olarak gidip yaptığını söyledi. belki işinize yarar.fotoğrafları çekin gönderin onlara bakarak yardımcı olur.benim arabanın bir yerindeki çöküğü yaptığında şok olmuştum. bi telefon edip görüşmenizi tavsiye ederim...

http://www.cokuksihirbazi.com/

Son düzenleme: