Doğu Anadolu Bölgesi'nde buluşma...

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Doğu Anadolu Bölgesi'nde buluşma...

GNSpower link' Alıntı:
Düşün 2 saat forumdaş görmek için İstanbul'a gidiyorum, 2 gün için ta oraya gelmem mi. :) Zaten niyetim var bir Türkiye turu yapmaya, şimdi güzelde bir davet var, kaçırmam. (:)
tamam o zaman abi sorun yok :) o zaman

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

by-Abdullah link' Alıntı:
sayı artıyor dogan beyde geldıgıne gore :) :)
metin ve erdal beyler bizi bekliyo olcaklar siz gelemiceksiniz sanırım olsun canınız saolsun

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

yaa yok tolgahan nerden cıkardınki gelmıycegımızı..daha net bi tarıhde  belırlenmedı..omer beyde dedıya bırazdaha beklıyelım
Gelirsen mutlu oluruz tabi.valla 18 aralık pazar günü ender abi ve metin abi müsaitlermiş.sanırım bu tarih olur şu an sende gelirsen 5 kişiyiz.umarım o zamana kadar sayımız artar artmazsada sorun değil açıkçası.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

vala tolgacım dediğim gibi sözümüz söz tabiki,,gelcez.fakat bi aksilik olmadığı sürece..bu arada malatyadanda arkadaslarada soylersek hoş olur..hemen kızıyorsun sende yaaa tolgacımm ;D ;D ;D amacımız tabıkı tanısmak
yok ya ne haddime abi neden kızayım dileyen gelir dileyen gelmez.malatyadan varmış öyle diyorlardı önümüzdeki pazartesine kadar sayıyı ve tarihi netleştiririz.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

inş. tolga kardeş nedemek gelmek en buyuk hayalımız gercekden..büyük bi promlem çıkmadığı sürece elazığ yolarındayım inş... :) :) :) org. yapacak arkadaslarımızlada konusalımda neler getırcez onuda konusalım..
sayımız ve tarih netleşince özelden telleri veririz birbirimize

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

inş. tolgahan. kalabalık olması dahada şenlik olacak inş. olmasada canımız saolsun bızbıze napalım.. :) :) :)
aynen öle abicim  greatt

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar dedigim gibi biz bekliyoruz. ne zaman isterseniz gelin(nöbetlerim haricinde).. keban gölü kenarında alabalık yaparız. olmadı harputta kavurma, olmadı ikisi birden  005hihih 011zaa

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
arkadaşlar dedigim gibi biz bekliyoruz. ne zaman isterseniz gelin(nöbetlerim haricinde).. keban gölü kenarında alabalık yaparız. olmadı harputta kavurma, olmadı ikisi birden  005hihih 011zaa
eyvallah metin abi kesene bereket  ;D

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

yaa, dinojasie bey şu bızım erzurumlu hemşo gencebayada soyledım ama kararsız..bırde sen ozelden pp atsan
ben özelden mesaj attım gelmeyi düşünüyorum dedi

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

18 aralık hava az bulutlu gündüz 9 derece imiş. ne demek tolgahan bey. afiyet olsun şimdiden