Doğan slx, Şahin Benzin Pompası Vectra B ye

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda araştırdım. Birkaç kişi benzin pompasına çok para vermeye gerek olmadığını, (Vectra b için) Şahin veya Doğan slx pompası taktıklarını ve hiç bir sorun yaşamadan uzun süre çalıştırdıklarından bahsediyor. Orjinal pompa 250 tl yan sanayi 90-130 arası, garantide yok, uyarsa neden taktırmayalımki. Bu hususta fikri olan varsa paylaşabilirlermi?

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
İlk defa duydum.
Denersen haberimiz olsun.
Elimde 2.el palio 1.4 ün sağlam pompası vardı 10TL ye beleşe sattım geçen hafta uyar mıydı acaba:D

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uydurmak istedikten sonra halı yıkama makinasının su pompasınıda uydurursun ama verim nasıl olur.
çalışıyo dediğimiz pompaların bile çoğu tam verimli çalışmıyor.yan sanayiler ya çabuk bozuluyor yada basınç sorunu oluyor.
ha denirki elimde kaliteli, şu kadar basınç sağlayan pompa var derseniz çıkar yol aranır.

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yapmayın bence başka parça olsa tamam diyecem ama benzin pompasından bahsediyorsunuz,yani sen ucuz olsun diye benzin dolu birtankın içine doğan,şahinin benzin pompasınını koyup rahatça dolaşacaksın,benzin pompası ucuz olabilir ama hayatınız bu kadar ucuz değil!bunların tamiri bile yapılmıyor açık bir yeri kalır kıvılcım falan yapar diye kesinlikle yapma bence!

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı kullanıyorsunuz sonuçta.. 2 gün sonra arıza yapmasındansa orjinal pompa taktırın bence.. zaten kaç sene olmuş pompa daha yeni arıza yapmış.. bence taktırın orjinal pompayı 10 sene daha pompa muhabbeti olmaz..;)

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hocam opellerde ki benzin pompası benim bildigim kadarıyla bosch marka... çogu firma kullanıyo zaten bu markayı

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pompayı çıkararak parçacıları dolaşabilirsin.. Sonuçta çoğu firma bazı parçaLarı ortak kullanıyorlar sadece üzerindeki etiketleri değişik.. Çalıştığım firmadan biliyorum aynı malzemenin sayısı dolunca öteki tipte marka yapıştırarak devam ediyoruz aynı mal birisi 1000TL öteki 600Tl..

adamopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oluyorsa taktırın derim ben, orj.bi yığın para vermeye gerek yok.