Dizelciler kusuruma bakmasın artık 4.4lt/100km (drwaverunner)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizelciler kusuruma bakmasın artık 4.4lt/100km (drwaverunner)

bana böyle yapacak adamı anası daha çıkarmadı piyasaya.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Artık araçların her türlüsü hızlı gerçekten..Ben de trafikte en çok, kangoo tipindeki araçlardan çok çekinirim.Eğer sürücüleri aklı başında adam değillerse, sahip oldukları güçle bir otomobilden daha kıvrak ve hızlı olabiliyorlar..Bu da onlara akıl almaz işler yaptırtabiliyor..Hele bir de yükleri yoksa..Eyvah eyvah..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

valla kango mango dinlemiyorum,geçen gün bir önceki kasa 520i bir bmw nin arkasına yapıştım ışıklarda yan yana durduk adam yanında bir iki bayan vardı ve benim arabaya bakıp gülerek bişeyler anlatıyordu kadınlara, benim önümdede bir başka araç vardı ışık yeşil oldu bmw gazı kökledi ben hemen önümdekini atlatıp bmw nin arkasına yapıştım adam solu kapattı ben arkasında hızımız180 190civarı arada ayağımı gazdan çekiyorum yoksa çıkacam bmw nin üstüne neyse sonraki ışıklara kadar kovaladım ben bunu ışık kırmızı yanıyodu o durdu ben hemen yanına geçip durdum adamın surat beş karış asık benim araca bakıp iyice astı yüzünü :) sonra bıraktım ışık yanınca bastı gitti yanlız o surat ifadesi görülmeye değerdi :)

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

en iyi savunma taarruzdur :D

ben hafif şekilli giden birini direk sıkıştırırım, geçende otobanda orta şeritti 100-110 la giderken arkamdan bana selektör yapan bir dobloya önce en sağa geçtim yol verdim sonra cc yi kapatıp tamponunun dibine kadar girdim selektör yağmuruna tuttum sağ şeride geçti peşine girdim tekrar ortaya girdi peşine girdim sonra validem bağırınca bıraktım elemanı ama içimnden geçirdim bir dursa şöyle emniyet şeridinde de bir haşır neşir olsam şunla diye.

ortalık psikopat kaynıyor memleketimiz psikopat yetiştiriyor resmen

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar şaka bir yana ticari araçlar gerçekten berbat gidiyorlar, dönüşte xx ecza deposuna ait bir Transit benimle birlikte dikce bir rampayı 170le hemen arkamdan çıktı !!

Adama zar zor 4-5 boy fark atabildim arabamda kardeşim ve bagaj vardı (100kg + 100kg civarı yük)

Focus Tdci si ve 200hp lik Transit i olan bir müşterim Transit in bazı hız aralıklarında Focus tan hızlı olduğunu söyledi, bu gibi ticariler arttıkca beklenmedik anlarda rencide olmak mümkün o yüzden fazla efelenmemek lazım!! kingg

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ford Transitin 200 hp lik motoru mu varmış ya  ???...Ticari yarış arabası olmuş o..Tork değil dimi beygir bu 200 ?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

200 beygir evet..

Zaten 140 lıkları bile ciddi ciddi iyi gdiyordu bunlar resmen ölüm makinası oldu, dediğim müşterim kendisini sağdan geçmeye çalışan bir Meganı geride bıraktığını, 170 e çıktığını anlatınca kendisini kibar bir dille uyardım!

İnsanları asla hor görmem ama sonuçta gerçek, ticari araç kullanıcıları genelde eğitimsiz oluyor ve güçlü araçlarla iç dünyalarındaki problemleri tafiğe kusuyor tehlike saçıyorlar..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunlar genelde de şirket arabası olduğu için, aracı kullanan pazarlamacı, tahsilatçı vb. kişiler, 'babamın aracımı sanki, acımam abi' düşüncesiyle basıyorlar basabildikleri kadar.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

valla ben bakmıyorum çok kızarsam dip gaz yapıyorum araç kickdown yapıp iki vites küçültüp şaha kalkıyo fazla sürmeden dikizimde kayboluyolar hız felaket doğru ama bu tip şöförlerdende başka türlü kaçılmıyor.