Dizelci Arkadaşlar

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizelci Arkadaşlar

cancanada link' Alıntı:
sagol abı ya.. marın taraflarında kose basına cıp koymuslar hatuna dert anlatayım derken gırc dıe bır surtme sesı geldı :( ama byada bısı yok gbı sadece lastıgın ust trfı cok haff bır meggıl olusmus onu boyayı kaldrmadan duzeltmek lazım :( plastık kısımda degıl
o zaman aydında otto zenit diye bir firma var onlar boyasız düzeltme yapıyorlar bir götür göster.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

abı mercanlardymm mehmet uslu dıe bı usta var frca kayyor su anda resmen. Yok ses gelırmıs arabaymıs bu yok dunyada yookmus bole seyler. Bı turkyede varmıs grantı btnce dertlerde btıor mus.. Aksam gmye sıkyet edıcem

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
abı mercanlardymm mehmet uslu dıe bı usta var frca kayyor su anda resmen. Yok ses gelırmıs arabaymıs bu yok dunyada yookmus bole seyler. Bı turkyede varmıs grantı btnce dertlerde btıor mus.. Aksam gmye sıkyet edıcem
:D ustaya bak yaw, bu ne terbiyesizlik. dediği doğru bile olsa oturup insan gibi anlatmalı. bizim memlekette genelde tepki gösterilmediği için oluyor böyle şeyler. direk arayın gm'i

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

opel Türkiye`ye aç telefon şikayet et bak ozaman hemen efendim çekmeye başlarlar  31agryyy

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Affetme Cancanada ara Gm i!

Bu konuda diğer araçlarımda da hatra değer sorun yaşamadım ama Toyota nın servisi ayrıydı; onlarda en ufak müşteri şikayeti merkezin şikayet edilen servise onbinlerce liralık cezasıyla sonuçlanıyordu, şikayetlerin devamı da bayiliğin iptali manasına geliyordu!!

O yüzden servise her girişimde bir güler yüz bir ilgi bir alaka, servis sonrası telefon telefon üstüne bunaltıyorlardı yani :)

Memnuniyet takıntıları azıcık az olsa ama arabaları daha iyi olsa tam olacaktı  :D

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

valla edıcem gercekten bı mazotu boslttılar taktılar yakıt7 ye yaklastı ne oldu anlamadım bende. enjokterlerı falan bısı olsa arıza lambası yakar mı kı

tolgatokdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım edebilirmisiniz

walll merhabalar arkadaşlar sizlerden yardım rica edicem

bende yeni  2012 model 863 km de 1,3 cdti cosmo var tabikiii OPEL ASTRA J  ;D 2 gün öne aracı çalıştırmaya gittim motor soğuk yakıt ibresi çeyrek çizgisinin biraz altında marşı çalıştırdım ateşlemeyi zor aldım ama titreme ile biraz gaza basıyim dedim boşta (3000 d/dak) titreme devam etti sonra marşı kapattım tekrar çalıştırdım bu sefer hemen yakıtı yedi (yakıt shell v-power ) ama boş viteste biraz yüklendiğimde titreme oluyor (3000d/dak yüklenme devri) sonra bir problem yok çekiştede de bir problem yok hatta volvo s60 ile kapıştım e tabiii ki de OPELLLLLLL :D neyse OPEL ASISSTANCE 'sı aradım yukraıda yazdıklarımı anlattım bana sorduğu ekranda her hangi bir  arıza ışığı  yanıp yanmadığını sordı ki yanmıyordu. 'servise götürüm bi cihaza bağlasınlar 'dedi

sizce ne olabilir mesajlarınız bekliyorum şimdiden herkeze teşekkür ederim.