dizel corsa 30.000 km bakımı yaptırdım

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aldığım dizel corsanın garantisi devam ettiği için alanya yetkili serviste 30.000 bakımını yaptırdım. yağ, yağ filtresi, mazot filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişti. ön ve arka lastikler aktarıldı. liste fiatı 425 ytl dediler sevis şefi tanıdıktı 375 ytl ödedik. mazot filtresi çok pahalı 165 ytl. ilgilenen arkadaşlar olabilir.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadsım kım nederse desın bn su lastık aktarma olayını anlamıorum cınayet bu bna gore ya lastık eger kı bıtıkse degısır 200 250 ytl senden onemlı deıl sen o lastıklerı arkya takıosun noluo frene basınca arac baslıyor kaymaya ya yapmayın bn cok arastırdım kım nederse desın adam dıyor deıstrme bırak ole kalsın daha ıyı hıc olmassa arka lastıklerım ıyı dersın dıyor ya bı vıraja gırdın ALLAH korusun savrulması var devrılmesı var o yuku kaldıramayıp patlaması var

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadsım kım nederse desın bn su lastık aktarma olayını anlamıorum cınayet bu bna gore ya lastık eger kı bıtıkse degısır 200 250 ytl senden onemlı deıl sen o lastıklerı arkya takıosun noluo frene basınca arac baslıyor kaymaya ya yapmayın bn cok arastırdım kım nederse desın adam dıyor deıstrme bırak ole kalsın daha ıyı hıc olmassa arka lastıklerım ıyı dersın dıyor ya bı vıraja gırdın ALLAH korusun savrulması var devrılmesı var o yuku kaldıramayıp patlaması var

ben araç bakımı konusunda aşırı titizimdir, lastikleri diş derinlikleri iyi, ön ve arka lastiklerin diş derinlikleri de eşit ancak araç önden çekişli olduğu için ön lastikler biraz hırpalanıyor haliyle. bende bu nedenle önlerle arkaları yer değiştirdim.

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllardır kullanılan bir sistemdir bu.çarpraz değişim derler ve mantıklı gelir bana.esas önemli olan çekişlerin olduğu tekerlerdir.benim araçta şu an önde sıfıra yakın lastikler var arkada ise 3-4 mm derinlikte pirelliler var.dönüşte aracı zorlamazsan arkadan kayma yapmıyor.90 derecelik virajda 20-30 km süratle dönebiliyorum.ayrıca kaymak asfaltta dişşiz lastik daha iyi tutuyo.saygılar.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot filtresi+polen filtresi+yag filtresi hava filtresi hepsi orjinal gm 130 ytl ben bakımı dısarda yaptırmaya karar verdim 510 servise verecegime 200ytl ye isi bitiririm