Dizel benzinli yay yardım...

muratutar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba sizlere bir kaç sorum olucak 2012 corsa enjoy model arabama yay takmak istiyorum arkadaşımda dizel var 5cm eıbach marka yay takmış aracı satacağı için sana vereyim dedi bu yaylarda bildiğiniz üzere 2 çeşide ayrılıyor (benzinli, dizel) diye dizel yayını benzinliye takabilirmiyiz takarsakta nekadar düşer veya düşmez süspansiyon dahamı sert olur.teşekkürler.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba sizlere bir kaç sorum olucak 2012 corsa enjoy model arabama yay takmak istiyorum arkadaşımda dizel var 5cm eıbach marka yay takmış aracı satacağı için sana vereyim dedi bu yaylarda bildiğiniz üzere 2 çeşide ayrılıyor (benzinli, dizel) diye dizel yayını benzinliye takabilirmiyiz takarsakta nekadar düşer veya düşmez süspansiyon dahamı sert olur.teşekkürler.

Takmasına takılır. Sorun yaşayan vardır yada memnun olan da vardır. Fakat Dizel ise dizel yayı takmalısın sonuçta 2 tipinde ön ağırlıkları farklı. İleride sıkıntı olacak ise baştan doğru ekipman kullanılmalı.

Bende çok araştırdım o marka var bunu kullanan var herkes kendi beklentilerine göre beğenebiliyor. H&R dizel yayı kullanıyorum ön arka 35mm bütün beklentilerimi de karşıladı. Ne aşırı derecede düştü ne aşırı derecede sertleşti. Olması gereken oldu.

muratutar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takmasına takılır. Sorun yaşayan vardır yada memnun olan da vardır. Fakat Dizel ise dizel yayı takmalısın sonuçta 2 tipinde ön ağırlıkları farklı. İleride sıkıntı olacak ise baştan doğru ekipman kullanılmalı.

Bende çok araştırdım o marka var bunu kullanan var herkes kendi beklentilerine göre beğenebiliyor. H&R dizel yayı kullanıyorum ön arka 35mm bütün beklentilerimi de karşıladı. Ne aşırı derecede düştü ne aşırı derecede sertleşti. Olması gereken oldu.
dostum rica etsem aracın fotosunu koyabilirmisin?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tabi ki. Bugün daha kaliteli daha net fotoğraflar da çekeceğim. Onları da paylaşırım.

sahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D TA-Technix Coilover, TÜV belgeledir, 25-100mm yere yaklastirir, Ön ve arka ayarlanabilir, 2ay kullanılmıştır sorunsuzdur,Ürün yurtdışından getirilmiştir.Ürün orjinal TA-Technix dir yapmalarla karıştırmayın... Ürünün kutulu tüm garanti tüv vs belgeleri durmaktadır.

Fiat Grande Punto uyumludur ...

Ürün 750km kullanılmıstır patlak ses o bu sorun yoktur.

750 TL .

Şahin BURHAN
0532 151 63 46

:)