Dizel astralar neden daha alcak

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizel astralar neden daha alcak

Jlozde link' Alıntı:
Bu arada çok ilginç bir şey öğrendim, Dizel HB Enjoy Activelerde Watts bağlantılı süspansiyon yok. Aynen Editionlarda olmadığı gibi.  31agryyy

2013'lerde kaldırdılar sanıyorum. 2012 modellerde tüm donanım ve motor türlerinde Watts bağlantılı süspansiyon standarttı.

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
aynı tarihte almışız bende de var
12 kasım :)

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
2013'lerde kaldırdılar sanıyorum. 2012 modellerde tüm donanım ve motor türlerinde Watts bağlantılı süspansiyon standarttı.

2012 son çeyreğinde üretilmiş bizim araba. Enjoy active bende var diye biliyodum ama siteden okuyunca resmen şok oldum dün. Aracın altından fotosu olan var mı bi gönderse kontrol etmek istiyorum.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir uyarı yapıyım yeni alıcaklara.Yer altı otoparklara girerken çok dikkat edin kesin altı sürtüyor plastik kısmının sürtmemesi için çok çok çok yavaş girmeniz gerekiyor ona rağmen az sürtüyor :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
2012 son çeyreğinde üretilmiş bizim araba. Enjoy active bende var diye biliyodum ama siteden okuyunca resmen şok oldum dün. Aracın altından fotosu olan var mı bi gönderse kontrol etmek istiyorum.

İnternetten örnek bir fotoğraf buldum. Araç astra'mı değil mi bilmiyorum ancak buna benzer bir görüntü olması gerekiyor.
Örnek foto: http://data.z22se.org.uk/data/attachment-files/2013/01/46419_ai556.photobucket.com_albums_ss6_evocarlos1_img_1327w.jpg

Watt's link ile ilgili bilgi: http://en.wikipedia.org/wiki/Watt's_linkage

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Bu arada çok ilginç bir şey öğrendim, Dizel HB Enjoy Activelerde Watts bağlantılı süspansiyon yok. Aynen Editionlarda olmadığı gibi.  31agryyy
Benim aracımdada var watts bağlantısı 2013 mayıs ayında aldım Edition paket.2013'ün eylül ayından sonra gelen editionlarda kaldırdılar watts'ları