Dizel araçlar için dalga kıran !

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizel araçlar için dalga kıran !

dalgakıran önceleri garanti kapsamında takıldığını duymuştum ve sonrasında ücretliye çevirmişler. opel türkiye ye mail gönderdim ve servise yönlendirip talep açtırmamı istediler. ayın 19unda talep açtırdım 23ünde sipariş geçmişler ve bugün takıldı sonunda. plastik parça. takılışını gördüm. depoyu fulleyince bakacaz artık duruma...

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yasarkaradana link' Alıntı:
Arkadaşlar benim aracım 2011 model 1.3 dizel Cosmo. Daha önce bu konu konuşulmuştu; 2012 model yılı araçlar çıkarken neler eklendi neler çıkarıldı tarzında. Bilen arkadaşlar muhakkak vardır. Benim aklımda kalanları şöyle yazayım:
- Dalgakıran (2010 ve 2011 model yılı araçlarda var sonrakilerde maalesef çıkarılmış)
- Torpido rafı (Torpidoyu 2ye ayıran plastik bölme) (2010 ve 2011 model yılı araçlarda var sonrakilerde maalesef çıkarılmış)
- Akü koruma kapağı (2010 ve 2011 model yılı araçlarda kaputu açıp bakınca akünün üzerinde kapak vardır sonrakilerde maalesef çıkarılmış)
- İç tavanda sürücü ve yolcu arasındaki aydınlatmaların bulunduğu bölümde gece vitesin üzerine kırmızı şuhh :) bir ışık veren  küçük kırmızı led ışık (2010 ve 2011 model yılı araçlarda var sonrakilerde yok ya da en azından 2012 Sport donanımda olmadığını biliyorum.)
Maalesef böyle kırpmalara gidiyorlar.

Benim 2012 Sportta ambiyans ışığı mevcut. Makyajsız kasa.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu ambiyans ışığına canım çok sıkıldı bende de yok aracım cosmo:(makyajlı kasa olupta ambiyans ışığı olan var mı ki :( sonradan taktırılabilr bir ışık mı bilen var mı :S

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim 2012 Edition makyajsız ambiyans ışığı mevcut

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Diyarbakırda garanti kapsamındaki 30000 bakımı için gittiğimde dalgalıran talep ettim. Getirttiler şuan takıyorlar. Ama artık son partiymiş. Yeniden üretilmiyormuş, son partiden zar zor alabildiklerini söylediler. Düşünen varsa geç kalmasın daha fazla...

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
bugun depoyu fullledim yine ses geliyor bidon koydum bagaja :)

bende geçen farkettim genelde fullediğimde hep uzun yol yaptım arabamla geçen ilk defa şehir içi fulledim dedim acaba bizimkilerden biri arkaya su bidonu filan mı koydu. Bunu sorunu çözmek için servisler para alıyorlar mı acaba araç 2 aylık daha birde ne kadar sürede takılıyor işlem uzun mu taktıran arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

ea452

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bu ses için tum bagaji boşaltım sebebini arıyordum.Simdi yeni bir derdimiz oldu hayırlı olsun.

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

@hosta, @ea452

Hocam aracınız garantili ve bu ses varsa çok acil bir servise gidip kayıt oluşturun. Yukarıda yazdım ben 1 ay kadar önce gittim 2 gün önce dalgakıranınız geldi gelin takalım dediler, ve artık opel elindeki dalgakıranları tüketiyormuş ve yeniden üretmeyecekmiş. Bana son partiden son anda alabilmişler. Bu ses dizel araçların yakıt deposundan geliyor ve dalgakıran ile düzeliyor. Geç kalma ve ücretli olma ihtimali olmadan biran önce başvurmalısınız.

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yasarkaradana link' Alıntı:
Arkadaşlar benim aracım 2011 model 1.3 dizel Cosmo. Daha önce bu konu konuşulmuştu; 2012 model yılı araçlar çıkarken neler eklendi neler çıkarıldı tarzında. Bilen arkadaşlar muhakkak vardır. Benim aklımda kalanları şöyle yazayım:
- Dalgakıran (2010 ve 2011 model yılı araçlarda var sonrakilerde maalesef çıkarılmış)
- Torpido rafı (Torpidoyu 2ye ayıran plastik bölme) (2010 ve 2011 model yılı araçlarda var sonrakilerde maalesef çıkarılmış)
- Akü koruma kapağı (2010 ve 2011 model yılı araçlarda kaputu açıp bakınca akünün üzerinde kapak vardır sonrakilerde maalesef çıkarılmış)
- İç tavanda sürücü ve yolcu arasındaki aydınlatmaların bulunduğu bölümde gece vitesin üzerine kırmızı şuhh :) bir ışık veren  küçük kırmızı led ışık (2010 ve 2011 model yılı araçlarda var sonrakilerde yok ya da en azından 2012 Sport donanımda olmadığını biliyorum.)
Maalesef böyle kırpmalara gidiyorlar.

2012 Sport donanımda ambiyans ışığı mevcut.