Dizel 15.000km Bakımı Bakarmısınız :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizel 15.000km Bakımı Bakarmısınız :)

Burock3427 link' Alıntı:
Tam anlamıyla 15 bin km bakımı ile aynı şeyler yapıldıysa kazık mı yedik acaba? Ben de yapılanlar yağ-yakıt-polen filtresi değişimi ve 4 lt mobil 1 yağ gerisi kıl tüy. Ama şu bir gerçek servislerden para kazanıyor bayiler araç satışları ile ayakta kalamazlar. Kapıyı 600 den açtılar pazarlıkla 550 olarak anlaştık.

15.000 bakımında yapılacaklar standarttır ve cam suyuna, hatta karter tapasına kadar tam anlamıyla aynı şeyler yapıldı maalesef... Aradaki fark, yağın kalitesinden kaynaklanıyor olabilir diyeceğim ama yağın tamamı bile 125 TL tutmaz... :(

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
15.000 bakımında yapılacaklar standarttır ve cam suyuna, hatta karter tapasına kadar tam anlamıyla aynı şeyler yapıldı maalesef... Aradaki fark, yağın kalitesinden kaynaklanıyor olabilir diyeceğim ama yağın tamamı bile 125 TL tutmaz... :(

Yok tabi öyle de erkenden 11 binde yapılınca bazı şeyler yapılmadı mı acaba dedim. Bendeki faturada 4 lt Mobil-1 80 tl küsür yazıyordu (%20 indirimli) zaten aradaki fark yağ değil kaldı ki GM Dexos yağ da çok ucuza satılmıyor zaten. Erzurumdaki servis hesaplı yapmış. İstanbulda bir kaç yerden aldığım fiyatlar hep 550 civarındaydı. yakın diye bu servisi tercih ettim.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağlık olsun, sıkmayın canınızı...