Diyarbakır Opel Ustası

inanmu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, 2005 Corsa C aracımı Diyarbakır'da gösterebileceğim sağlam bir usta var mı servis haricinde ?

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyarbakırda opel servisi var mı bilemem ama geçen günlerde diyarbakırdan gelen bir tanıdık diyarbakırda düzgün bir ustanın olmamasından şikayetçiydi. araçtaki arıza için ta gaziantepe gidildiğini iddia ediyordu...

yusufdiyar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyarbakır'da sağlam usta her alanda var fakat nedense canları bir türlü çalışmak istemiyor. Boyada da kaportada da motorda da güzel ustalar var ararsan. Aracına ne yaptıracağına bağlı. Bir kaç yer önerebilirim. Mesela mafrak opel var Karakolun karşı arada ismi Ahmet. Yusuf ( reklam olmasın özür dilerim Polis dersen tanır ) söyledi dersen yardımcı olmaya çalışacaktır.

inanmu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyarbakır'da sağlam usta her alanda var fakat nedense canları bir türlü çalışmak istemiyor. Boyada da kaportada da motorda da güzel ustalar var ararsan. Aracına ne yaptıracağına bağlı. Bir kaç yer önerebilirim. Mesela mafrak opel var Karakolun karşı arada ismi Ahmet. Yusuf ( reklam olmasın özür dilerim Polis dersen tanır ) söyledi dersen yardımcı olmaya çalışacaktır.

Teşekkürler Ahmet bey sağolun :)

serdal1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyarbakır'da Hayrettin usta var 1. sanayide dükkanın adını hatırlayamadım ama birde Bülent usta var 2. sanayide ama uzun süre oldu onun için dükkan isimlerini hatırlayamadım ama her iki ustanında bende cep numaraları var buraya yazmak serbestmi bilmiyorum.istersen özel mesajdan atarım