Dış Sıcaklık Sensörü Arızası

BamTeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın ilk sahibi misiniz yoksa sizden önceki sahibinin önden büyük bir kazası falan olmuş mu. Çünkü orada 2 kablolu bir soket olması lazım sensöre bağlanan önden ağır hasar aldıysa soket kablo falan kopmuş olabilir toplayan usta da unutmuştur benim tahminimce. Bugün baktım çünkü, kablolar orta konsoldaki ekrana bağlanıyor.

Önden kazalı değil. Ben ikinci sahibiyim. Benden önceki sahibi baskı balata takımını değiştirtmiş. Muhtemelen ne olduysa o işlemden sonra oldu. Belki de Sensöre gelen soketi yok etmişler fazladır diye:)))

• Beğen
Tepkiler: Nobran

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önden kazalı değil. Ben ikinci sahibiyim. Benden önceki sahibi baskı balata takımını değiştirtmiş. Muhtemelen ne olduysa o işlemden sonra oldu. Belki de Sensöre gelen soketi yok etmişler fazladır diye:)))
Baskı balatayı indirirken koparmış olma ihtimalleri çok yüksek o zaman nasıl iş yapıyorlar hayret gerçekten ama kökünden de almış olamazlar o kadar da değildir herhalde, iyice bakmanız lazım kablo demetine. Madem öyle muhtemelen bir yerlere de gizlemiş olabilirler onu bulursanız gerisini elektrikçi halleder [emoji4]

SM-J710GN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BamTeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baskı balatayı indirirken koparmış olma ihtimalleri çok yüksek o zaman nasıl iş yapıyorlar hayret gerçekten ama kökünden de almış olamazlar o kadar da değildir herhalde, iyice bakmanız lazım kablo demetine. Madem öyle muhtemelen bir yerlere de gizlemiş olabilirler onu bulursanız gerisini elektrikçi halleder [emoji4]

SM-J710GN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artık bir fırsatını bulup elektrikçiye uğrayacağım. Çözüme kavuştuğunda burdan tekrar bilgilendirme yaparım. İlgilendiğiniz için size ve Hasip beye teşekkür ederim, sağolun.

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve Nobran

citcakali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık bir fırsatını bulup elektrikçiye uğrayacağım. Çözüme kavuştuğunda burdan tekrar bilgilendirme yaparım. İlgilendiğiniz için size ve Hasip beye teşekkür ederim, sağolun.
Hocam merhaba. Kablo demetini bulabildinizmi? Aynı sıkıntı bende de var. Çözüm arıyorum.