Dış Kayış (Vantilatör kayışı) Sorunu

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun olmuştu triger ve vantlatör kayışını değiştirtiğimde.büyük ihtimal gerdirme ayarını doğru düzgün yapamamışlardır.bence güvenilir ve işin ehli bir ustaya götür bi baksın.çok büyük bir sorun yaşamazsın en azından ben yaşamamıştım ama ses rahatsız eder.

astra931

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumu amacına ulaştıranlar

:rock helal olsun sana :pon:
arkadaşımız beceriksiz ustası ile yollarını ayırır artık :kop:
takılan kayışın malzemesindende yapar sert kayıştır ses yapar.benimde başıma geldi birkere,yeni kayış taktım arabaya aynı sorun ses yapıyor.söktüm kayışı ters cevidim kanalların arasında kayışın içersindeki teller den bir tanesi çıkmış yani baskı hatası olabiliyo böyle şeyler kayışı değiştik sorun bitti oda olabilir

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.hiçbir karşılık beklemeden burda herkeze herşekilde hizmet ve bilgi veriyoruz ve sonunda teşekkür edilmesi bi allah razı olsun denmesi yeterli.bunlar bizi herzaman gururlandırıyor

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takılan kayışın malzemesindende yapar sert kayıştır ses yapar.benimde başıma geldi birkere,yeni kayış taktım arabaya aynı sorun ses yapıyor.söktüm kayışı ters cevidim kanalların arasında kayışın içersindeki teller den bir tanesi çıkmış yani baskı hatası olabiliyo böyle şeyler kayışı değiştik sorun bitti oda olabilir
:alkis: :alkis: :alkis: nokta atışı :alkis: :alkis: :alkis: tebrikler :alkis:
yetkili servis-özel servis-şimdi de sanal servis :)