direksiyondan gelen cırt sesi

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model corsa d model aracım var...direksiyonu saga cevirdiğim zaman cıııırtttt die ses geliyo sola cevirdiğimde herhangi bi ses yok....bu problem neden olabilir acaba masraflı bıseymıdır ? tecrubeli arkadaslardan fıkır beklıyorum saygılar....

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bi ekleme daha yapayım direksiyon üzerindeki tuşlar çalısmıyor ,radyo uzerındeki lambalar yanmıyor, kucuk ekran sadece saatı gosterıyor radyto ıle ılgılı hc bısı gostermıyor ve anahtarı cıkardıgımda normalde radyo otomatık olarak kapanıyordu artık kapanmıyor bu arızalar aynı anda oldu...Bır gun sabah bı bındım bı bakdm lambalar yanmıyor ekran gostermıyor radyoyu tuslar calısmıyor acaba cırtt sesı ıle alakası varmı bılmıyorum tabi...aracı 6 ay once aldım sogudum acıkcası yazın satacagım ama bu sekılde bozukda satılmazkı mevbur yaptırıp satacagım

Savens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok masraflı gözükmüyor arızaların hepsi aynı anda mı gerçekleşti direksiyon sesi de dahil öyle bir durumsa sigortada olabilir birçok ihtimal var opellerin kroniği bu zaten
Yazdıklarım ihtimaldir.

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
butun arızalar aynı anda gerceklestı sadece dıreksıyon sesınden emın degılım aynı anda degıl ısede en fazla bı kac hafta fark etmısdır ...aracı aldıgımdan berı sorunları bıtmedı bozulup duruyor bı yerlerı daha onceden grand punto aracım vardı 3 sene bındım modelıde yenı olmamasına ragmen tek 1 sefer dahı tamırcıye goturmemısdım corsayı aldıgımdan berı tamırcı tamırcı gezıyorum...ılk fırsatta satıp tekrar punto alacam kendıme ama bozuk sekılde arac satılmaz en azından bana uymaz yaptırıp tertemız satmam lazım o yuzden fıkır edınmeye calısıyorum fıkrı olan yokmu hıc baska ustalar ?

erhanclub

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Cim modülü olabilir mi

opelsever34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amortisör takozu veya bilyalardan geliyor olabilir.bunlardansa sıfır fiyatından haberim yok ancak çok masraf çıkarmazlar