Direksiyondaki boşluk

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım vectra b 98 model direksiyonumda aşırı bir boşluk var.

Ön düzen sağlammış. Direksiyon kutusu diyorlar, onu da açınca fiyat söyleriz diyorlar.

Direksiyondaki boşluk direksiyon kutusu dışında BAŞKA BİRYERDEN KAYNAKLANABİLİR Mİ? Bunu öğrenmek istiyorum. Boşu boşuna direksiyon kutusunu açtırmak istemiyorum.

Araç stop etmiş halde de bu boşluk var. Arasıra da direksiyon kilitlenip takılı kalıyordu, sağa sola oynatınca açılıyordu.(Ayrıca şunu farkettim, debriaja basınca, vitesi de boşa alınca direksiyon kilidi hiç zorlanmadan açılıyormuş)

Ben diyorum ki, ön düzen sağlam, direksiyondaki boşluk direksiyon kutusundan DEĞİL DE, direksiyon simidinden kaynaklanabilir mi? Hani direksiyon kilidini açacağız diye zorlaya zorlaya bu boşluğu yaptırmış olabilir miyiz?

Önce orayı kontrol ettiremez miyiz ustaya, hemen direksiyon kutusu diyorlar. Başka ihtimal ile karşılaşan oldu mu?

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok mu direksiyondaki boşluk sorununa daha önce çare bulanlar

Tek ihtimal mi var?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Boşluk için kutuyu değiştirmeniz gerekmekte. Ben değiştirdim, tamir ettirip memnun kalmayanlar var. Yan sanayii taktırdım eskisinden kötü oldu, söktürüp originale almak zorunda kaldım. Direksiyon kilidi ise ayrıdır, ona ayrıca baktırmalısınız.

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. Bir konuda arkadaşlar mafsalı çekiçlettirip düzelttiğini yazmış ama mafsal derken neyi kastediyor onu anlamadım. Bir defa tamir geçirmişti benim direksiyon kutusu, yan sanayi konusunda verdiğiniz bilgi için de teşekkürler.