Direksiyona vuran tıkırtı sesi (deli etti beni)

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta yavaş giderken yol kenarındaki çukurlara veya parke yol içerisindeki su kanalına girdiğimde tak tak vuruyor sanki alt takım hiç görev yapmıyor esnemiyor hissi veriyor.

sirinvelet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar valla nasıp olursa ben o ses den kurtulacagım ınsallah bende hepsını degıstırdım sorun eps denılen dıreksıyon kolonundan gelıyor cuma gunu sokup aluclar otomotıv sedat abıye gonderecegız yapacak ınsallah ben dıreksıyon kutusu mafsal hepsını degıstırdım faydasız sıfırı 2800 tl sedat abı bız yapıyoruz sen sok gonder dedı mugla milas da oldugum icin sokup gonderecem netıcelerını yazarım

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sökme işi kolaymı? gelişmelerin takipçisiyiz....

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sikintiyi sedat abi cozdu. mafsal bosluk yapmisti. mafsal degisimi olmadi netice 90% verimli

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra b de de var tıkırtı. şimdilerde kar nedeniyle tuz dökülüp bozulan yollarda her çukuru hissettiriyor. Direksiyonun bir yerleri boşluk yapmış gibi sanki. Rotçu kutunun tamir olması gerektiğini söyledi ama çözüm olurmu bilmem. yaptırmaya değermi arkadaşlar? yaptıran varsa bilgilendirirse seviniriz.

ahmet kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon pompası sökülerek içine gres yağı süreceksin bu işin çözümü bu ya da 500 lira verip direksiyon sütunu alacaksın o da çıkma

ahmet kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer direksiyon mafsalında sıkıntı varsa elimde çok temiz çıkma var istersen yollarım sana ama iyice kontrol ettir mafsalda boşluk var mı boşuna para verme malzemeye

ahmet kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söküp yollamadıydan sana tavsiye pompayı sök içine gres sür birde öyle dene olmazsa gene sedata yollarsın tıs 2000 diye bir opel programı var orada nasıl yapacağını söylüyor servis falan varsa belki orada vardır