Direksiyon Simidini Degistirmiyorlar ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Direksiyon Simidini Degistirmiyorlar ?

tomreader2010 link' Alıntı:
mucahit hocam noktayi koydunuz sanirim ne yapsamda olmayacak almanya son umuttu

Denemekten umut kesilmez hocam yine de denenmeli tabiki. Belki de bu kadar fazla şikayetten sonra hata olduğunu kabul ederler. Benim söylediğim son çare. Bende de edition var ve bu aralar çıkma sport direksiyonu taktırmayı düşünüyorum :)

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam opel turkiyeden baska yol yok sanirim asinma diyio geciyirlar arkadas 2 yasinda 30 000 km de asiniyorsa bu direksiyon yazik ya, birde kucahit hocam cikma diteksiyin bu kdar temiz bulunurmu arti sikıntısiz calisirmi airbag dugmeler yoksa sportub direksiyonuna asik oldum resmen

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hocam opel turkiyeden baska yol yok sanirim asinma diyio geciyirlar arkadas 2 yasinda 30 000 km de asiniyorsa bu direksiyon yazik ya, birde kucahit hocam cikma diteksiyin bu kdar temiz bulunurmu arti sikıntısiz calisirmi airbag dugmeler yoksa sportub direksiyonuna asik oldum resmen

Hocam airbag olarak kendi airbaginizi kullanacaksınız. Temiz bulunurmu sorusunun cevabını da birlikte çıkmacılarda göreceğiz :) yurt dışından getirilen direksiyonların fiyatlarına baktığımızda hem pahalı hem de gümrükte sıkıntı çıkma riski mevcut. Bu sebepten müsait bir zamanda çıkmacılara uğramak gerekiyor :)

Ve sportun direksiyonu gerçekten mükemmel! :)

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sifir arabamiz var cikma direksiyon ariyoruz helal olsun sana buyuk alman firmasi OPEL

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Direksiyon yanılmıyorsam uyumsuz oluyormuş alt donanımlara. Ama kesin değil bir arkadaş arabasını satarken yazmıştı.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Direksiyon yanılmıyorsam uyumsuz oluyormuş alt donanımlara. Ama kesin değil bir arkadaş arabasını satarken yazmıştı.
Makyaj öncesini bilmiyorum ama makyaj sonrasındaki bütün direksiyonlar tüm donanım modellerine uyuyor.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malesef arkadaşlar deri direksiyonlar plastik direksiyonlardan çok daha önce deforme oluyor. Mevcut örnekleri daha önce başka marka araçlarda da yaşadım şu an 40bin km deki linea aracımın deri direksiyonuda deforme olmaya başladı. Eldeki ter yıkamacıların parlak ve yeni dursun diye ne olduğu belirsiz spreyleri sıkmaları arabaya inip binerken kotpantolon cep kenarlarındaki zımbırtılar saat yüzük bunlar süreci etkileyen faktörler. Ayrıca Mustafa arkadaşımızında dediği gibi aşınan parça olduğu için garantiye çok zor girer.
bakın birde bunu okuyun renocular neler çekiyor :D hemde latitude
http://forum.donanimhaber.com/m_65734841/tm.htm

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel türkiyeye 3 defa mail attım hepsinde üzgünüz diye cevap verdiler. Bugün almanya merkeze mail attım onlar maili türkiyeye yönlendirmiş, sağolsun onlarda hemen benim durumu inceleyip 1 saat içinde cevap yazmışlar yine üzgünlermiş, arkadaş burada işimi çözsem zaten almanyaya mail atmam tövbe tövbe

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel türkiyeye 3 defa mail attım hepsinde üzgünüz diye cevap verdiler. Bugün almanya merkeze mail attım onlar maili türkiyeye yönlendirmiş, sağolsun onlarda hemen benim durumu inceleyip 1 saat içinde cevap yazmışlar yine üzgünlermiş, arkadaş burada işimi çözsem zaten almanyaya mail atmam tövbe tövbe

Desenize,sıfır elde var sıfır....

matrix33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam ben aracım 15 aylık iken direksiyondaki soyulmalar için opise başvurdum. Fotoğraflarını çekip almanyaya gönderdiler. Bir kaç saat içerisinde onay, 1 hafta sonrada almanyadan direksiyonum geldi. Seninki ek garantiye girmiyordur.Saçma ama gerçek.