direksiyon korna yeri yırtılmaları

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet havalar ısınıyor ve corsalarda bildigim kadarı ile direksiyondaki korna basma yerleri ne kerametse yırtılıyor bunun için bi sistem geliştiren varmı

mesela ben kırmızı bi 3 cm genişliginde orayı saracak yine elastik bişiy bulup saramazmıyız diye düşünüyorum
kırmızı hoş durur diye dedim mesela şambrel ( iç lasik )
gibi orayı güzel ve sıkıca saracak bişiy nasıl olur

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alla alla arkadaşlar bende yok böyle bişey inşallah olmazda servisde değişmezler mi

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
15 ytl bi çifti yaaa..ne koruyonuz cık cık cık ..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla degişirmi onu bilmiyorum gördügüm bi çok corsada bu sorun var ve bu yaz benimkide yırtılabilir bi çözüm şart

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
abicim burda senelerin ustası memet var..Ben müşterime o düğmeleri ikram ediyorum..Düşünsenize korna düğmeleri yırtılmış arabanın sahibine komple direksiyon değişmesi lazım falan demişler kara kara düşünceler sarmış adamın başını..Aracına yağ değiştiriyoruz..Ve aracını teslim almaya geldiğinde düğmeleri sağlam görüyor..Arabadan inip bu benim arabam değil dedi adam yaa :)

Buraya hatta resimli nasıl değiştirileceğini anlatan bir başlık ekleyebilirim..:)

Silver Üye oldum abi...İyi bişey dimi..?

Son düzenleme:

opelliCa_y$L

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim burda senelerin ustası memet var..Ben müşterime o düğmeleri ikram ediyorum..Düşünsenize korna düğmeleri yırtılmış arabanın sahibine komple direksiyon değişmesi lazım falan demişler kara kara düşünceler sarmış adamın başını..Aracına yağ değiştiriyoruz..Ve aracını teslim almaya geldiğinde düğmeleri sağlam görüyor..Arabadan inip bu benim arabam değil dedi adam yaa :)

Buraya hatta resimli nasıl değiştirileceğini anlatan bir başlık ekleyebilirim..:)

Silver Üye oldum abi...İyi bişey dimi..?
walla hocam bendede corsa b war ,aldığımda korna yerleri bantlıydı çok pis duruo,bi anlatsanda bizde düzeltsek görüntüyü ;)

rukiroma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet abi, sitemizin Güzin ablası gibi walla :D

-kornam yırtıldı mehmet abiiiiii, yetişşş!
-çık gel.. panikkk yokkkkkkkkk hallederizzz :kop:

budur walla saolasın abi,