direksiyon korna butonu

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meriva ve corsalarda kullanılan direksiyon korna butonu çabuk eriyor malumunuz.. benimki de eridi ve servis yenisine 55 tl istedi.. bende internette araştırdım fiyatlar 15-30 arası.. ancak sahibinden.com da http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-corsa-c-combo-c-meriva-korna-butonu/detay 6 tl ye buldum.. kendim taktım ve gayet güzel oldu hatta orjinaline göre daha şık durdu gibi..:) arkadaşlara tavsiye edeyim dedim.. toplam maliyet 6(ürün)+6(kargo)=12tl..

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bütün opel servislerin mevcut 5 lira gibi fiyata var. aksaray ikitelli gibi yerlerde sürüsüne bereket

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizden ricam o butonları yerinden nasıl söktüğünüzü anlatabilirseniz sevinirim bende de aynı sorun oldu yırtıldılar çakmasından alıp değiştirecem ama nasıl çıkaracağımı pek bilemedim açıkçası

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sanıyorsam direksiyonun yanlarında vidalar var onları söküp hafifçe AIR BAG'i oynatarak çıkarıp kolayca sökülüyor ama AIR BAG tamamen çıkmıyor tabi :D yanılmıyorsam böyleydi..

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanıyorsam direksiyonun yanlarında vidalar var onları söküp hafifçe AIR BAG'i oynatarak çıkarıp kolayca sökülüyor ama AIR BAG tamamen çıkmıyor tabi :D yanılmıyorsam böyleydi..

bişi diyecem bu cevapta çok belirsizlik var :D eğer yanılıyorsan air bag e bir zarar verirmiyim acaba vidaları söktükten sonra air bag ı oynatırken:confused:

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bütün opel servislerin mevcut 5 lira gibi fiyata var. aksaray ikitelli gibi yerlerde sürüsüne bereket

burda maalesef bulunmuyor..:( ama yaşasın internet..:)

sizden ricam o butonları yerinden nasıl söktüğünüzü anlatabilirseniz sevinirim bende de aynı sorun oldu yırtıldılar çakmasından alıp değiştirecem ama nasıl çıkaracağımı pek bilemedim açıkçası

bişi diyecem bu cevapta çok belirsizlik var :D eğer yanılıyorsan air bag e bir zarar verirmiyim acaba vidaları söktükten sonra air bag ı oynatırken:confused:

vida yok.. direk geçmeli.. sötüp takması çok kolay ve beceri gerektirmiyor..:)