direksiyon hidroliği boşaldı

ugurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün kayseriye gittim durduğumda direksiyon taşlaşmıştı inip baktım yer kompile gidrolik olmuş sol tekerin orda yağ vardı körüğün dibinde gözüküyordu bende ustamı aradım üzerine hidrolik ekleyip gelmemi söyledi nevşehire kadar o şekilde geldim yarın ustaya göstertecem ne kadar masraf gider fikri olan varmı

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
direksiyon kutu tamiri mümkün dür maliyeti 300 tl dir ben yapıyorum ve 1 yıl garanti veriyorum

ugurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu abi sen yapıyosunda bana çok uzaksın musa ustada kıbrısta asker sabah babasına gidecem bakalım o neler yapabilecek geçen sene aynı sorunu 1.6 vectrada yaşadım bana 450 ye maa olmuştu direksiyon milini kompile değişmiştik inşallah yine milden kaynaklanan bi sorun değildir

NoBLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun .. kayseriye geldiğinizde sanayiye uğrayabilirdiniz .. neden döndünüz o yolu .

ugurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseriye fakulteye hasta ziyaretine geldim ve pazar olduğu için sanayide açık yer bulamadım sadece 1 lt aft alıp ekledim oda zaten daha köprüye gelmeden bitti birde söktürüp kayseride beklemem mümkün değildi

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen keçeden kaçırıyordur... ustamında dediği gibi 300 civarında isterler. işçiliği çok zor olduğu için biraz yüksektir fiyat.

bende bi soru sormak isterim. benimde araç yağ kaçırıyor. ama direksiyon daha tam sertleşmedi. geçen çalıştırdığımda hani sular kesilip geldiğinde borulardan fışırtı sesi gelirya.. öyle sesler geldi.. sizce bu şekilde tamirciye kadar gitsem sisteme bi zarar verirmiyim. yoksa yağ ekleyip öyle mi gideyim.
yağ ekle derseniz yağın marka modeli nedir.
arabam 98 model astra g kasa

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim astra f lerde de aynı sorun yaşanır mı acaba? Allah göstermesinde eğer yaşanırsa arabayı satılığa çıkarırım artık.

ugurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün yaptırdım arkadaşlar direksiyon milini kompile değiştik çıkma parça 300 + 100 işcilik yağı oynak arka oynak burç rot banscı 500 ü buldu