direksiyon hareketine duyarlı dönüş sis farı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sinyalden tetik alan versiyonu da var. Direksiyon açısıyla çalışması tabi daha güzel olmuş.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kolay olmalı montajı direksiyon miline pedalların oradan rahatlikla ulasılir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence kolay olmalı montajı direksiyon miline pedalların oradan rahatlikla ulasılir

Mile montaj kolaydır da, modülden sislere kesin kablo gidiyordur.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yarın videosunu yükleyeceğim. sis farları halojen lamba olduğundan elektrik gittiğide birden sönmüyor. ama bu sure uzatılabilir.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:50 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:46 ----------

montajı kolay aracınızın direksiyon miline takılan sensör ve iç kısımdan motor kısmına çekilen iki kablo ve role bağlantısı.

Mil kısmı tamam ama mile hangi taraftan takılacak? Pedalların olduğu kısıma mı? Direksiyonun hemen arkasına mı? Yoksa motor bölümünden mi? Ben bunu daha çok merak ettim çünkü tesisat çok değişecek. İç kısımdan motor bölümüne tesisat yeni araçlarda oldukça zor diye biliyorum ben. Yada şöyle söyleyeyim. Orijinallik ne kadar bozulacak?

satoksoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...................................

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam videodan pek anlasilmiyor ama wv lerde ve skodalarda kisilarak aciliyor ve yavasca sonuyor ic tepe lambasi gibi bu özellik varmı acaba anlasilmadi pek videoda

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:28 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:26 ----------

Ayrica urunun resmi ve montajindan bahsederseniz ve fiyatindan

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mil kısmı tamam ama mile hangi taraftan takılacak? Pedalların olduğu kısıma mı? Direksiyonun hemen arkasına mı? Yoksa motor bölümünden mi? Ben bunu daha çok merak ettim çünkü tesisat çok değişecek. İç kısımdan motor bölümüne tesisat yeni araçlarda oldukça zor diye biliyorum ben. Yada şöyle söyleyeyim. Orijinallik ne kadar bozulacak?

hocam pedalların oradan ulaşılacak bir çok araçta direksiyon mili o bölümde apaçık durur orası kasdediliyor bence ve gayet de müsait bir yer.
ben kısılarak yanıp sönmesine taktım ve videodaki görüntü de kısılarak açılıp kapanmıyor birden yanıyor.yok mu bir çaresi bunun hocamı yönlendirsek mi acaba ona göre yapsa daha orijinal olur

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam pedalların oradan ulaşılacak bir çok araçta direksiyon mili o bölümde apaçık durur orası kasdediliyor bence ve gayet de müsait bir yer.
ben kısılarak yanıp sönmesine taktım ve videodaki görüntü de kısılarak açılıp kapanmıyor birden yanıyor.yok mu bir çaresi bunun hocamı yönlendirsek mi acaba ona göre yapsa daha orijinal olur

Hocam o olay çok zor bişe değil. Hocamın sistem nasıl bilmiyorum ama sanırım pic kullanmış anlattığına göre. Ben öyle tahmin ettim. Pic varsa işin içinde VW'dekinden bile fonksiyonel hale getirilebilir.

Benim hala kafama takılan montaj. Tesisat önemli çünkü. Sensör ve modül içeride ise motor bölümüne içeriden tesisat çekilmesi gerekecek.
Ben bunu kendi aracıma yaparım ama her araca uyumlu hazır bi modül olmayacak sanırım, tesisat ve montaj modelden modele değişik ve el becerisi gerektiren bir sistem olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...