Dikkatsizlik!!

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Geçenlerde Bahçelievlerde aracımı park ettiğim yerden çıkarırken çok fena yere oturttum. Şöyle ki, geri geri geliyordum ve arkamda bulunan kot farkını farketmedim. O kadar saçma sapan bir yer ki anlatamam size. Bir anda bir ses geldi ve araba oturdu. çıktım arabadan, sol arka tekeri boşta görünce adeta dünyam başıma yıkıldı. Sadece sol arka teker boşluğa düşmüştü. Sonra hafif gazlarla arabayı çıkarttım tekrar. İlk önce hafif bir koku geldi, sonra kesildi bu koku. Altına eğildim baktım, birşey gözükmüyordu, normal gibi.

Bu konu epey bir canımı sıktı. İlk fırsatta servise gidip arabayı kaldırtıp altına baktırmayı düşünüyorum. Açıkçası ben bu durumu park sensörlerinin bende yarattığı tembelliğe bağlıyorum. Siz siz olun, mutlaka tedbiri elden bırakmayın, hafif manevralı da olsa geri gelirken en azından yan aynaları kontrol etmeyi ihmal etmeyin..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dikkatsizlik!!

geçmiş olsun alt taraflarda demir çıkıntılar var sağda ve solda lift e oturtma ve koruma amaçlı oranın üstüne oturmuş olabilir ama görünen de birşey yoksa sorun olduğunu sanmıyorum servise gittiğiniz bir zaman lift e alıp kontrol ettirirsiniz

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim. Vallahi canım gitti, o an arabamı ne kadar sevdiğimi bir kere daha anladım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gemiş olsun, nasıl bir koku geldi peki?
baskı balata kokusu değil değil mi?
ne kadar park sensörü olsada ne olur ne olmaz geri görüş kamerası ile
emin oluyorum ben de, gg kamerası bu anlamda benim işime yarıyor

tedbiri elden bırakmamak gerekir haklısınız..

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim Hakan Bey. Balata kokusuna benzer bir koku geldi aslında. Yarım debriyaj yapıp fazla gaz verdiğim için olabilir.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
Teşekkür ederim Hakan Bey. Balata kokusuna benzer bir koku geldi aslında. Yarım debriyaj yapıp fazla gaz verdiğim için olabilir.
anlık yüklenmelerde bu koku gelebiliyor, sürekli .ok aşırı yüklenme olmadığı takdirde
herhangi bir problem olacağını düşünmüyorum

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

ևok gecmis olsun, en kötü vukuatlarimiz böyle olsun. Ama haklısınız insan ufacık bir çiziği bile kafasına takiyor  :(

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun en kısa zaman da servise götürmenizi tavsiye ederim arkataraftaki watt bağlantı noktası hasar görmüş olabilir.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun. :(
vakit kaybetmeden aracınız altına baktırın hem siz rahat edin hemde aracınız güvende olsun.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Çok geçmiş olsun Ergin, Bahçelievlerde o tarz yerler çok bilirim.. Dikkat etmek lazım, dediğin gibi sensörün kurbanı olmayalım :)