Dijital Klima?

tuNc&ZafiRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dsc00287dw6.jpg

Şimdi arkadaşlar klimam bu sorumda şu;

ben sol taraftan dereceyi ayarlıyorum 18 yapiyorum klima çalışıyor. :confused: ama ben klimanın çalışmasını istemiyorum normal havalandirma istiyorum ECO yu falan açtim ama anladim.. acaba bellirli bir dereceden sonramı klima devreye giriyor? bellirli bir sıcaklığıımı var

umarım anlatabilmişimdir:sorry:

yardim edermisiniz :confused:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eco yazısını gördugun an klıma calısmıyor demektir eco demek ekonomık demektir.

tuNc&ZafiRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladim,tesekkurler...

;) valla merak ettim 20 yaptim yine klima calisti dedim eco yu actim biraz disardan hava gelir gibi oldu.. :) yinede sizlere sorayim dedim...
saolasin..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda eco yazısı yoksa klima her halukarda calısıyor demektir. bunu unutma ben cok gördum bılmeyenler kısın bıle klıma acık bınerler

osmanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musa bey iyigünler..benim arıza başka,, maalisef fan devreye girdimi durmuyor..90 derece de devreye giriyor 2 side vede hararet derecesi 84-85 civarı oldugu halde fanlar çalışmaya devam ediyor..kenara çekip stop edince de bi tanesi sanırım düşük devirde çalışmaya devam ediyor..ve kontak uyarı ısıklarını acınca(yarım kontak yani) o şekilde tekrar 2 fanda hızlı calışmaya başlıyor ve de 10-15 saniye sonra(genelde) ikiside duruyor..ama fark şu ki derece kontak halinde genelde 5-6 derece düşük oluyor(79-80 derece civarı)..bu nedendir acaba musa bey?