Dijital kadran kilometre düşürtme

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yurt dışından vectra turbo dijital kadran aldım, kadran 329.000 kilometrede ben aracımın orjinal kilometresi olan 172.000 km ye düşürtmek istiyorum, Çağlayan'da ve Maslak oto sanayide 3 yere götürdüm beceremediler, İstanbu'lda bu tip eski kadranların programlamasından anlayan,kilometresini düşürebilecek tavsiye edeceğiniz biryer var mı ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Araç Tech2 soketli olsaydı(odb2), opcom ile düşürülebilinir abi.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre bizim araca tech 1 den bakılıyor,kadran şu an takılı değil götürsem yetkili servis yapabilir mi acaba

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç Tech2 soketli olsaydı(odb2), opcom ile düşürülebilinir abi.

emre obd 1 - obd -2 çevirici ara kablolar mevcut onlardan alınsa yapılmazmı acaba.. şimdi opcom dan baktım 92-93-94-95- model listesinde calibra yok 1996 -97-98 te var programda... bence obd 1 se obd 2 çevirici aparatla iş çözülür..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre obd 1 - obd -2 çevirici ara kablolar mevcut onlardan alınsa yapılmazmı acaba.. şimdi opcom dan baktım 92-93-94-95- model listesinde calibra yok 1996 -97-98 te var programda... bence obd 1 se obd 2 çevirici aparatla iş çözülür..
ilginize teşekkür ederim bu dediklerinizi opel özel servisleri yapabilir mi,opel odakla görüştüm onlar kilometreye müdahale edemeyeceklerini söyledilr

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yetkili servislerin bu işi yapacaklarını pek sanmıyorum. Yine yapılacak ise dışarıdan anca.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servislerin bu işi yapacaklarını pek sanmıyorum. Yine yapılacak ise dışarıdan anca.
evet yetkili servisler müdahale edemiyormuş kilometreye

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize teşekkür ederim bu dediklerinizi opel özel servisleri yapabilir mi,opel odakla görüştüm onlar kilometreye müdahale edemeyeceklerini söyledilr[/QUO

antalyada olsanız benim op-comla en azından denerdik.. ancak dönüştürücü gerekli resimdeki kablo..

Ekli dosyalar

• obd çevirici.jpg
    obd çevirici.jpg
    18.9 KB · Görüntüleme: 55

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlaka olması lazım,çünkü LCD km sayacını düşürüyorlar biliyorum Almanyada,üç kağıtcılık değil taho değişiminde eskisin KM ini yenisine geçirmek için.Am nasıl bilmiyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ankara İskitler'de bu işi yapan adamlar var aslında. Bir araştırmak gerek. El altından yapıyorlar diye biliyorum ben.