devre kuruldu yakında montajıda yaparım

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama her zaman yanmasını istemeyebilirsin?

Misal, gitmişsin hovardalığa, girmişsin sokağa park etmişsin, sonra arabadan bi iniyosun, farlar falan komple açık ve seni aydınlatıyor :)

Bi gören falan olur, bitersin o an :)

buyur gel tabıkı beklerım... ama ben sellektör kolunu cekınce ne anlamı kaldıkı.. bu tam otomatık oldu böyle

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla evlı barklı adamım hovardalıkla işim olmaz esnaf adama ters onlar evden işe işten eve.. evın yanındakı arsayı aldık vede o arsayı garaj olarak kullanıyoruz vede orası cok karanlık ben onun ıcın yapıyorum esas olarak

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takdir ettim :good: :good: ben de takılıyordum ..

valla evlı barklı adamım hovardalıkla işim olmaz esnaf adama ters onlar evden işe işten eve.. evın yanındakı arsayı aldık vede o arsayı garaj olarak kullanıyoruz vede orası cok karanlık ben onun ıcın yapıyorum esas olarak

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Başarılar dilerim şimdiden hayırlı olsun ...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer yapabilirseniz birde aksam aracı uzaktan açtığınızda kısa farları yakacak bir düzenek yapasanız süper olur.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o güzelim astra ya yapacaksan yapma bence gerçekten gerekli bişey olsa yap diyeceğim ama evden bi kablo çek arsaya bi lamba at aksamları yansın hem arabayıda ışık altında tutarsın hırsız filan gelip uğraşmaya kalkmaz
yanlışım yoksa bu sistemi araca montaj yaparken sağını solunu sökeceksin sağa sola delik açacaksın belki kabloların geçmesi için güzel olmayacak bence tabi benim fikrim bu

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o güzelim astra ya yapacaksan yapma bence gerçekten gerekli bişey olsa yap diyeceğim ama evden bi kablo çek arsaya bi lamba at aksamları yansın hem arabayıda ışık altında tutarsın hırsız filan gelip uğraşmaya kalkmaz
yanlışım yoksa bu sistemi araca montaj yaparken sağını solunu sökeceksin sağa sola delik açacaksın belki kabloların geçmesi için güzel olmayacak bence tabi benim fikrim bu
sagolasın muhammet dusundugun ıcın. ama sunu söyleyımkı ben aracıma gözum gıbı bakarım herseyını buyuk ıncelıkle yaparım aracımın bı işi olsa pazar gununu beklerım sakın sakın pazar gunu yaparım. hıcbıryerıne zarar vermem Allah'ın izniyle

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
eeee devamiii