devirdaimsiz corsa ve hatasız

aytac_59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız kaç model bilmiyorum ama 2004 model corsa 1.3 cdti kullandım ve hala bu araç duruyor ailece kullanıyoruz, bu modellerin motor soğutma sistemleri gerçekten mucizevi, ben bu arabayla köpeğe çarptım turbo ve radyatör dağıldı her ikisinide sanayide tamir ettirdim baya uzun bir süre sonra radyatör hasarlı bölümünden nüks etti ve yolda giderken kaçırma yaptı hemen bir benzin istasyonundan radyatör tıkayıcı aldım ama en fazla 1 km gitmişimdir araret dahada yüksel di radyatör tıkayıcının sorunu gidermeyeceğini anladım ve hiç vakit kaybetmeden önümdeki 20km lik mesafiyi kaloriferler açık bir şekilde geldim bu tam bir kumardı ama hiç birşey olmadı radyatörü değiştirdik sorun kalmadı.

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız kaç model bilmiyorum ama 2004 model corsa 1.3 cdti kullandım ve hala bu araç duruyor ailece kullanıyoruz, bu modellerin motor soğutma sistemleri gerçekten mucizevi, ben bu arabayla köpeğe çarptım turbo ve radyatör dağıldı her ikisinide sanayide tamir ettirdim baya uzun bir süre sonra radyatör hasarlı bölümünden nüks etti ve yolda giderken kaçırma yaptı hemen bir benzin istasyonundan radyatör tıkayıcı aldım ama en fazla 1 km gitmişimdir araret dahada yüksel di radyatör tıkayıcının sorunu gidermeyeceğini anladım ve hiç vakit kaybetmeden önümdeki 20km lik mesafiyi kaloriferler açık bir şekilde geldim bu tam bir kumardı ama hiç birşey olmadı radyatörü değiştirdik sorun kalmadı.

benim araç 2003 1.7 dtı 200000 de.

aytac_59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen aynı radyatör vardır diye düşünüyorum.:rolleyes:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sen bir fakire sadaka ver

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet verilmiş sadakam var beraber gittiğim dostumda aynısını dedi helal para olmasından sebep dedi.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devirdaim kulakları plastiktir büyük ihtimal,geçmiş olsun

turbo2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su motorun ıcınde dolasmadıktan sonra ısterse radyatördekı suyun sıcaklıgı 5 derece olsun neye yararki..

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su motorun ıcınde dolasmadıktan sonra ısterse radyatördekı suyun sıcaklıgı 5 derece olsun neye yararki..

tamirci bana ısınan suyun baskısıyla motor içindeki suyun devirdaim yapmış olabileceğini söyledi onunda kesin bir kanaati yok. sadece hararet yapıp motoru eline almaman mucize dedi.