devir yukseltme nerden yapılıyo?

opel_vectra_2.0_GLS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 95 model a kasa vectram var devır motor sogukken 1000 de duruyo gayet ıyı ama motor normal sıcaklıgına ulastıgı zaman 7000 e kadar dusuyo daha önce fıat tempram vardı herbıseyını kendım halledebılıyodum bunda rolantı ayarını nereden yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım...

serefzor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın sıralı sistemse bunu kendin yapamazsın.Cihaza bağlanması gerek.Ve ilk önce aracın benzindeyken çalışma durumu nasıl rolantin benzinde de bozuksa rolanti motorun bozulmuştur

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef rolantiye müdahale edilemiyor. Anormal bi durum varsa araç kendi devrini ayarlıyor elektronik olarak. Ayarlama yapmiyorsa rolanti Regülatöru değişim zamanı geldi demektir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyide lpg de çalışma devrimi yoksa benzinde çalışma devrimi.Ayrıca araçta sıralı sistemmi tek nokta sistemmi lpg sistemi?

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolanti motorun kirliyse devirde sapıtmalar olur temizlenecekse mümkünse motor çalışırken temizlenmeli

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolantı devrını tech 2 baglayarak ayarlayabılırsınız normalde 870-900 dev/dak olması lazım ancak cıhazla baktıgınızda devır aslında 1000 cıvarıdır kadran yanlıs gosterır
lpg rolantısı ıse lpg beynıne baglantı yapılarak ayarlanır ...

opel_vectra_2.0_GLS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun çözüldü arkadasşar rolantı ayarlayıcı parcayı söktüm iki gün benzinin içinde beklettim içinden siyah siyah pislikler cıktı bole yag tortusu gıbı fırcayla da iyice temızledım ıcını falan taktım sımdı 900 devır de sabıt kalıyo aragazı verınce yada vıtesı bosa atınca eskısı gıbı 500 lere kadar dusup tekrar 900e gelmiyo dırek 900 e dusup kalıyo ... bilginize...