Devir kesici

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CDTı 3000 devirden yukarı çıkmıyor..... 180 km/h'te kalıyor...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman arkadaslar dizelleri zorlamayın bakımıda ağır oluo zaten onların canınız sıkılır sonra...

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende bazen bunalıyorum 6500 de arabanın homurdanmasına ben baya arastırdım hemde bıraz dusundum adamlar redline yi bosuna yapmamıslar bellı bı sure redlıne olmadan takılıosun sonra bı bakmıssın devır 4.5 5 bındeyken pıstonun bırı onden gıtmeye kalmıs bılmem anlatabıldım mı bence sakıncalı arac neyse o.

erdem921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakıncalıysa ben zorlamayım o zaman çok arabayı...Bu devir kesici tam olarak kaç devirde açılıo bilen varmı arkadaşlar?

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizellerdede war devir kesme olayı arabayı yükteyken denemedim ama rolantide 5000de kalıyor. direk kalıyo sabit devir dat dat dat diye kesmiyo anlıyacağınız :)

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis:
sefaefe' Alıntı:
arkadaslar bende bazen bunalıyorum 6500 de arabanın homurdanmasına ben baya arastırdım hemde bıraz dusundum adamlar redline yi bosuna yapmamıslar bellı bı sure redlıne olmadan takılıosun sonra bı bakmıssın devır 4.5 5 bındeyken pıstonun bırı onden gıtmeye kalmıs bılmem anlatabıldım mı bence sakıncalı arac neyse o.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dizel arabalarınıza iyi davranın. dizel motor zaten yüksek basınçlı çalışıyor.ileride turbonun çıkarabileceği masraflar yüzünden pişman olmayın sonra:D

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
arkadaşlar dizel arabalarınıza iyi davranın. dizel motor zaten yüksek basınçlı çalışıyor.ileride turbonun çıkarabileceği masraflar yüzünden pişman olmayın sonra:D
kesinlikle haklısın ama adrenalin iliklerimize işlemiş biz ne yapalım biraz hevesimizi alalım da...