Detailing ürün kampanyaları

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Detailing ürün kampanyaları

mucahitduran link' Alıntı:
Uuu alÖ¢ :D kardeşim egzoslardan memnun değilsen jantla beraber el koyabilirim??? :D
Sen onu bunu bırakta senin şu yapısal jantları verde benim kış lastiklerine takayım  :D

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Benimkide dizel ama bi heves edip yaptırdık. Adam takarken hatta kesinlikle paslanmaz abi diye laf salatası yaptı fiyat olarakd a diğerlerinden yüksek fiyat verdi ee sonuç pas  31agryyy şimdi gitsen yanına 2 saat tatava yapacak bişeyler saçmalayacak. En iyisi çözümü kendimiz halletmek.

Aslında egzost ucunun iç kısmı paslanıyor ve yağmur yağdığında, su tuttuğuınuzda vb. bu pas egzost gazının itmesiyle dışa doğru akıp iz yapıyor.  Ö–nceki aracımda başıma gelmişti.

Egzost ucunun içini ısıya dayanıklı sprey boya (kaliper boyası gibi)  ile mat siyaha boyarsanız paslanma sorunu ortadan kalkacaktır. Yalnız boya işlemine başlamadan önce güzel bir maskeleme yapmanız şart.

Kurudukça 2-3 kat atmanız yeterli.

En kaliteli yöntem soba boyası ve fırça  ile boyayıp üstünü is ile karartmak ama bu biraz zahmetli. :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Benimkide dizel ama bi heves edip yaptırdık. Adam takarken hatta kesinlikle paslanmaz abi diye laf salatası yaptı fiyat olarakd a diğerlerinden yüksek fiyat verdi ee sonuç pas  31agryyy şimdi gitsen yanına 2 saat tatava yapacak bişeyler saçmalayacak. En iyisi çözümü kendimiz halletmek.
Ben egzoz ucunun altına delik açtırdım pas falan yok şimdilik.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

N11 de haftasonuna özel mobil üzerinden 200TL lik alışverişlerde anında 20TL indirim var arkadaşlar ve bakımı dışarda yaptıracak 2-3 arkadaş birleşip yağ alabilirler. ben hem kendi hem de babmın aracına yaza doğru yapılacak bakım için Mobil ESP 5W-30 alıcam şu linkten ve fiyat gayet makul kampanya ile çok daha iyi olacak.
2 tane alıp 190tl yanına da 1 ürün ekleyebilirsiniz

http://www.n11.com/mobil-1-esp-formula-5w-30-4-lt-motor-yag-P26236735

edit: yanına würth enjektör temizleyici hiç fena olmaz  :D

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
N11 de haftasonuna özel mobil üzerinden 200TL lik alışverişlerde anında 20TL indirim var arkadaşlar ve bakımı dışarda yaptıracak 2-3 arkadaş birleşip yağ alabilirler. ben hem kendi hem de babmın aracına yaza doğru yapılacak bakım için Mobil ESP 5W-30 alıcam şu linkten ve fiyat gayet makul kampanya ile çok daha iyi olacak.
2 tane alıp 190tl yanına da 1 ürün ekleyebilirsiniz

http://www.n11.com/mobil-1-esp-formula-5w-30-4-lt-motor-yag-P26236735

edit: yanına würth enjektör temizleyici hiç fena olmaz  :D
Hakancım bu würth enjektör temizleyiciyi daha önce kullandin mı? Ben kullanmadım bu tür şeyler hiç. Eski sahibinin de kullandığını sanmıyorum. Tavsiye eder misin?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Hakancım bu würth enjektör temizleyiciyi daha önce kullandin mı? Ben kullanmadım bu tür şeylyer hiç. Eski sahibinin de kullandığını sanmıyorum. Tavsiye eder misin?

Ben neredeyse aldıgım günden beri aracı kullanıyorum abi 3-5bin km de bir. Aracın km si çok yuksek degilse kullanabilirsin. Km kac?

N11 de 25.50 + kargo dahil var abi aklında olsun

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Ben neredeyse aldıgım günden beri aracı kullanıyorum abi 3-5bin km de bir. Aracın km si çok yuksek degilse kullanabilirsin. Km kac?
Km 50.000 Hakancım.  Km nin fazla olması ne gibi bir sorun oluşturur.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sıkıntı olacağını zannetmem abi yüksek sayılmaz.
100 üzeri olursa carbon clean gibi yararlı kurumları çözebilir deniyor ama senin kullanmanda bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum