deri direksiyon kaplatan varmı?

erhanyorulmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar edition araca profesyonel olanlarından deri direksiyon kaplatan varmı aynı orjinal gibi duranlar varya. sitelerde arastırdım direksiyonu söküp korgolayın diyorlar ama bunun bir riski varmıdır

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: deri direksiyon kaplatan varmı?

Orjinal gibi yine olmuyor, ama güzel sonuçlar alınıyor. Eğer işin ehli biyere yaptıracaksanız mecbur direksiyonu sökmeniz gerekiyor ölçü alıp deri kesmeleri lazım aracınızı götürseniz bile sökecekler direksiyonu, direksiyon gelmezse sıkıntı olur ama kim ne yapsın plastik direksiyonu:) ben şunu yaptım bi inceleyin isterseniz,
http://www.opelsizasla.com/forum/ko...i-uygulamasi.html?highlight=Direksiyon+kılıfı

erhanyorulmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla cok iyi olmus hocam elinize saglık baya baya iyi duruyor

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaklaşık 4 saat kadar uğraştım erhan bey, güzel bişey ortaya çıkınca tüm yorgunluk gidiyor, hanım kızdı önce bi hafta sonun var onuda arabayla uğraşarak bitirdin diye ama kendi direksiyona geçince gerçekten değmiş dedi, ama eliniz yatkın değilse hiç uğraşmayın yaptırın biyere geçin.

Corcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bursadan bir arkadaş vardı o kaplatmıştı çok orjinal duruyordu hatta bana kartını vermişti ben vakit ve nakit ayırmadım orası ayrı o taraflardaysanız iletişim bilgilerine bakabilirim.

erhanyorulmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Corcik' Alıntı:
Bursadan bir arkadaş vardı o kaplatmıştı çok orjinal duruyordu hatta bana kartını vermişti ben vakit ve nakit ayırmadım orası ayrı o taraflardaysanız iletişim bilgilerine bakabilirim.

muğladayım hocam yakınlardan bakmayı düsünüyorum bu isin ustası birini bulursam yaptırcam.kendime güvenebilsem üstteki arkadasın yaptığı gibi yapmayı isterim aslında ama bakalım  :)

mutebahhir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kaplattım. Bir süre kullandım ama içime pek sinmedi. Gittim çıkmacılardan deri makyajlı sport direksiyon buldum ve 250 tl ye aldım. Sürüş algısını epey değiştiriyor...

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: deri direksiyon kaplatan varmı?

mutebahhir' Alıntı:
Ben kaplattım. Bir süre kullandım ama içime pek sinmedi. Gittim çıkmacılardan deri makyajlı sport direksiyon buldum ve 250 tl ye aldım. Sürüş algısını epey değiştiriyor...
250 ye nerden buldunuz cok cok iyi fiyat.

mutebahhir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: RE: Cvp: deri direksiyon kaplatan varmı?

metinmb407' Alıntı:
mutebahhir' Alıntı:
Ben kaplattım. Bir süre kullandım ama içime pek sinmedi. Gittim çıkmacılardan deri  makyajlı sport direksiyon buldum ve 250 tl ye aldım. Sürüş algısını epey değiştiriyor...
250 ye nerden buldunuz cok cok iyi fiyat.

Ankara Ostim çıkmacılardan buldum. Tertemizdi. En ufak bir çizik dahi yoktu. Hemen kaptım.)

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende arattim ama bulamadim. Cikmacinin telefonu adi karti vs var mi?