Deprem -deprem -deprem

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Allah korusun afatından ...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar ALLAH cümlemizide , bi taraftada bizi afatından korusun inşallah !!!

mf.savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sbademci' Alıntı:
Ben derste yakalandım. Derse yeni girmiştim başladık sallanmaya. Lise öğrencileri olmalarına rağmen korku çocukların gözlerinden okunuyordu. Allah daha beterinden esirgesin bölgedeki üyelerimizede geçmiş olsun.
hocam büyük geçmiş olsun Allah hepimizi korusun..

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burayı da baya etkiledi deprem soylenenlere gore..

ben yoldaydım ogle yemeği dönüşüydü hissedemedim..

İnş.fay hattında bi oynama çatlama yoktur..

Allah hepimizi saklasın.

Amin.

jackal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yardımcınız olsun inşallah millet olarak tekrar başımıza gelmez en derin geçmiş olsun dileklerimle...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla erzincanlı biri olarak ve izmit depremini saniye sani yaşamış olmam beni deprem konusunda çok endişeli bir insan yaptı çok sor bi durum kendini düşünmüyo insan sevdiklerinden korkuyo

sivrice depremi çok şiddetli olmuş sivrice devlet hastanesinde bi doktor arkadışım var aradım ulaşamadım
cümleten tüm elazıglılara geçmiş olsun dilerim Allah cc birdaha göstermez kendinize mukayet olun arkadaşlar

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
valla erzincanlı biri olarak ve izmit depremini saniye sani yaşamış olmam beni deprem konusunda çok endişeli bir insan yaptı çok sor bi durum kendini düşünmüyo insan sevdiklerinden korkuyo

sivrice depremi çok şiddetli olmuş sivrice devlet hastanesinde bi doktor arkadışım var aradım ulaşamadım
cümleten tüm elazıglılara geçmiş olsun dilerim Allah cc birdaha göstermez kendinize mukayet olun arkadaşlar

sağol gardaş amin