Depo Fullenincee sıfırlayan başka obsesiff varmı:)?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AdVeS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Evet arkadaşlar her seferinde "depo fulllensin" demişsem pompacıya mutlaka km' yi sıfırlıyorum:p ..Sonra bu sefer ne kadar harcadı ortalaması yapıyorum kendime:o , yada olabilecek herhangi bir olağanüstü farkın neden olduğu araştırması..;)
Şimdiii varsa böylee bir takıntınızz aracınızın markası modeli ve depo lt si ile ortalama kaç km gittiğini yazınn..

=> opel corsa 1,4 gls; 45 lt' si 120-125YTL doluyor, ortalama 360-380 şehir içi,450-520 şehir dışı gidiyor:alkis: ""

bende her seferinde tam doldurup her seferinde hem odometre hemde yol bilgisayarını sıfırlıyorum :) sonra gozum hep menzil ve gidilen mesafede toplama islemi ile acaba o kadar gider mi diyorum...sonra ceyrege bile düsmeden gidip yine dolduruyorum :)

Bende sıfırlıyorum hep,benzinli arabadan kalma alışkanlık.

bende her seferinde tam doldurup her seferinde hem odometre hemde yol bilgisayarını sıfırlıyorum :) sonra gozum hep menzil ve gidilen mesafede toplama islemi ile acaba o kadar gider mi diyorum...sonra ceyrege bile düsmeden gidip yine dolduruyorum :)[/quote

Bende sıfırlıyorum hep,benzinli arabadan kalma alışkanlık...

""Eee arkadaşlar araba model ve ortalama sonuçlar nedir yazmamışsınızzz..asıl merak ettiğim şeyy :confused: "";)

C'mon--->100-110 lira arası doluyor.hiç gitmese 750km yol yapıyor şehir içi...

Corsa c cdti
ş.i. bir depo 780-850 arası değişiyor
ş.d.bir depo 900-950 arası değişiyor.
Aşağıdaki foto geçen yaz uzun yolda çekildi,yalnız kusura bakmayın biraz büyük küçültemedim
dsc00350ls5.jpg

corsa 1.2 ,istanbul içi 500 e gelirken ışığım yanar..geçen 485 km olmuştu ışık daha yanmamıştı mesela girdim benzin aldım.. şehiriçi 500 ü geçer bi depoyla 550 yi belki görür ama o noktaya gelmeden benzin alınır sonuçta.. araba nerde trak orda bırak yapacak halimiz yok sırf ne kadar gidiyo görelim die:)

en son fullediğimde benzin 2,84 ytl idi :D:D:D 62 lt hesap edin işte. o zaman 556 km yol gitmiştim şehir içinde.

o da bişeymi arkadaşlar.ben her ay başı sıfırlıyorum:D aylık mesafe katedişi+benzin masrafı+benzin litresi

:D

ben hep 20 ile 50 ytl arası alırım ve hiç dikkat etmedim kaç km yapıyo diye ama genelde ışık yanık olur hep (maksat depodaki benzin ağırlık yapmasın) :)

Geri