DENİZLİ de 3 tane 106 GTi ve bir astra GSİ trafikten haksız yere men edildi. (Benimde

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, bu adamların gözüne heralde bi modifiyeli arabalar çarpıo mesela;sinyal lambaları, park lambaları çalışmayan okadar araç varken neden bu muhteşem modifiyeli arabalara ceza kesiyorlarki bence bu büyük haksızlık

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum yarama basma
:mad::mad: bana polis deme benim samarayıda kıtlıyolardı araba emliyet amırını zor aldık sımdı anlatması uzun surer polislerden ve polislier sevenlerden nefrte edıyorum trde polis yoq adi herifler
benim anlamadım su polis kolejinden mezun oldukdan sonra bay plşisler
otomatik olarka neden namussuz vede serefsiz oluyor anlamadım :mad: bazıları hariç onlarıda son andakurtardık bayanlarda saten nedense hep trafık polisi walhla hiç acımıyorum inadına kacıyorum ne saman polis gorsem araba 2 senewdır bende arabayı altıkdan 1 ay sonra bana o yamugu yapmıycaklarda o yuzden olislerden uyuzum tıskındım nefret edıyorum ıyyyyyyyyyyyyy
o olayı bır ara anlatırım

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne ise sozumu geri aldım sımdı polislere serefsiz demeyek durduk yere :mad: sozum geri polis uye felan vardır armızda yanlıs olur ama polilsere karsıtavırım arsla geçmiycek

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne ise sozumu gerı alayım sımdı polislere serefsiz demeyek sereflileride var arlarında ama trafik polislerinn %90 için geçerli bu polsilerden sozumu geri aldım konuya dahil olmayım sımdı uzun ıs canımı cok yakdı onlar

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun walla

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçük şehirlerde böyle talihsizlikler oluyor arkadaşlar..İst. da neler geziyo ortalıkta..

scream2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çekemiolar başka bişi değil

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun valla söylenecek bişey kalmamış arkadaşlar gerekenleri söylemiş hep hayırlısı olsun